Başka Hesap Sorunu (Her Çözümü Denedim)

Adsense2020

Üye
Üye
9 Şub 2020
9
4
3
Selamlar.

Adsense üzerinden 20. reddi almış bulunmaktayım. 2. ayımı dolduruyorum.

Diğer adsense hesabını kapatmıştım fakat kapatma mailini onaylamamışım. Ama hala kapalı görünüyodu. Hesap kısmına erişemiyorum ve admob hesabım da yok. Farklı bir hesaptan başvuru gönderiyorum zaten. 2. şık da profil değiştirme olsa herşey tamam.

Eski hesaptan başvuru yapıyım bari dedim, millet de öyle tavsiye etti. Onda da red yedik. Feedback kısmından ingilizce olarak iletişime geçtim cevap alamadım.

Yardım bekliyorum.

CetinbasCihat

Üye
Üye
23 Eki 2018
305
225
43
EDİT
Net olarak anlamadan yorum yapmışım, Adsense hesaplarının iptal butonları 24-48 saat arası aktifleşir. Erişimi olduğunuz hesapları tamamiyle kapatarak, ip + çerez temizleyerek farklı telefon ve adres ile bu hatadan kurtulmanız mümkün.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

Adsense2020

Üye
Üye
9 Şub 2020
9
4
3
Eski hesabımda "hesap" kısmı açıldı ve hesabı iptal ettim, gelen mailden bunu onayladım. Farklı adres ileride ban sebebi olabilir ve sıkıntı bence. Başka kişi adına açma işlemi de öyle. Şuan umarım onaylanır. Dünden başvuruyu gördermişim zaten yeni hesap için. 2 hesapdan da 4-5 farklı feedback attım. Adres ileride değişebiliyosa şunu yapabilirim, şuan ki hesabı da iptal edip baştan açarım ama yanlış bir adres ile açar sonra değiştiririm. İleride pin - ödeme ayrı sorun yaratıcak çünkü. Şimdiden 1000 tıklama var :) İlerleyemiyorum, reklam alıcam işe yaramicak. Reklam vericem işe yaramicak.

Ip derken vpn olayını kastetmiyosunuz sanırım ? Çünkü büyük kurumlar ve siteleri bunu algılayabiliyo. Farklı bir bilgisayar işimizi görür mü ? Yada farklı bir bilgisayar ve aynı zamanda farklı bir internet bağlantısı mı gerekir ?

Geriye kalan yegane çözüm (sanırım): Hesap iptali, hesabı tekrar baştan farklı bir adres ile farklı bir bilgisayar + internet üzerinden açmak. Doğru mudur ? 1-2 saat öncesine kadar önce ki hesabımı kapattım. Dün itibari ile (henüz kapanmamışken - kapanması ve kapatamadığım üzerine) 2 farklı hesaptan da 4-5 feedback attım. Gelişmeleri aktarıcam :) Hadi bakalım

• Beğen
Tepkiler: CetinbasCihat

CetinbasCihat

Üye
Üye
23 Eki 2018
305
225
43
Eski hesabımda "hesap" kısmı açıldı ve hesabı iptal ettim, gelen mailden bunu onayladım. Farklı adres ileride ban sebebi olabilir ve sıkıntı bence. Başka kişi adına açma işlemi de öyle. Şuan umarım onaylanır. Dünden başvuruyu gördermişim zaten yeni hesap için. 2 hesapdan da 4-5 farklı feedback attım. Adres ileride değişebiliyosa şunu yapabilirim, şuan ki hesabı da iptal edip baştan açarım ama yanlış bir adres ile açar sonra değiştiririm. İleride pin - ödeme ayrı sorun yaratıcak çünkü. Şimdiden 1000 tıklama var :) İlerleyemiyorum, reklam alıcam işe yaramicak. Reklam vericem işe yaramicak.

Ip derken vpn olayını kastetmiyosunuz sanırım ? Çünkü büyük kurumlar ve siteleri bunu algılayabiliyo. Farklı bir bilgisayar işimizi görür mü ? Yada farklı bir bilgisayar ve aynı zamanda farklı bir internet bağlantısı mı gerekir ?

Geriye kalan yegane çözüm (sanırım): Hesap iptali, hesabı tekrar baştan farklı bir adres ile farklı bir bilgisayar + internet üzerinden açmak. Doğru mudur ? 1-2 saat öncesine kadar önce ki hesabımı kapattım. Dün itibari ile (henüz kapanmamışken - kapanması ve kapatamadığım üzerine) 2 farklı hesaptan da 4-5 feedback attım. Gelişmeleri aktarıcam :) Hadi bakalım

Tabii ki bir kişinin birden fazla hesabı olamaz yasak :) ama hesap iptali yapsanız dahi bazı durumlarda başka bir hesabınız var uyarısı gelmeye devam ediyor. Başka çözüm yolu bırakmıyor bize. Farklı bilgisayara gerek yok, ip + çerez temizlemesi, telefon adres değişimi yeterli olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

Adsense2020

Üye
Üye
9 Şub 2020
9
4
3
Eski hesabımı kapattım ve mail'i onayladım. Şuan yeni hesabımda "hesap" kısmı aktif orada bi telefon görünmüyo, eski hesaptada görünmüyodu. Ayrıca şunu hatırladım, "evet kayıt olurken ki tel" eski hesapta eski numarama ait zaten. Şuankinin yeni olması lazım. Ip değişimi derken ? VPN mi kullanıcaz ? Çerez olayını biliyorum. Paranoya mı bilmiyorum ama o zaman şöyle mi yapıcaz: "Oturumdan çıkış alıp, ip değişip, çerez silip, tekrar onaya göndericez ?" Adres aynı kalıcak ama tel hiç kullanılmadı. 1 hattım daha var, adresde sorun yaşarsak baştan açmam gerekebilir, yani tekrar red gelirse baştan açıcam ve diğer hattı ve farklı bir adresi giricem doğru mudur ?

Peki yanlış adres sorun yaratmasın, değiştirilebiliyo mu sonra ? Ayrıca çerez + aynı ip 2 hesap algılamaması için, başka bir aygıt - cihaz - internetten (hatta vpn aktif olarak girilmişse vpn olmadan) giriş yapmayacağız ?

Resmen googledan saklanıyoruz :)