Neler yeni

AdSense Türkiye Destek Forumu

Aramıza hoş geldiniz. Bize katılarak AdSense hakkında destek isteyebilir ve destek isteyen öbür kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz. Unutmayınız, Google tatlı bi' serüven!

Soru Sorun

Tüm soru ve sorunlarınız için bir konu açın!

Adsense Rehberi

Genel Adsense sorunları ve kullanımı için oluşturduğumuz içerik tablosuna ulaşın.

Reklam Yerleşimi & Optimizasyon

Reklam yerleşimi ve optimizasyonu için bizden ücretli destek alın!

Blog adresim indexlenmiyor

web yandaş

Üye
Üye
Yaklaşık 1 aylık bir blog adresi 30dan fazla özgün içerik oluşturdum google search console ekledim ve site haritasınıda gönderdim fakat google'a Blog ismimi yazınca çıkmıyor.

Teşekkürler..

Caner

Üye
Üye
Google'a site:siteurladresi şeklinde aratırmısın? Eğer sitendeki içerikler çıkarsa indexlenmiştir. SEO çalışması yaparak aramalarda üste çıkabilirsiniz.

web yandaş

Üye
Üye
Google'a site:siteurladresi şeklinde aratırmısın? Eğer sitendeki içerikler çıkarsa indexlenmiştir. SEO çalışması yaparak aramalarda üste çıkabilirsiniz.
Dostum evet site:site.com yazınca çıkıyor ama benim istediğim bu değil google'a site ismini yazınca çıkmıyor. Seo çalışmasıda yaptım. Sizce neden olabilir?

CetinbasCihat

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Dostum evet site:site.com yazınca çıkıyor ama benim istediğim bu değil google'a site ismini yazınca çıkmıyor. Seo çalışmasıda yaptım. Sizce neden olabilir?
Selam
O şekilde yapıldığında çıkıyorsa bir problem yok, konularınızı yazmaya devam edin. Zamanla aramalarda çıkarsınız. Seo 1 ayda etkisini gösterecek bir olay değildir, uzun süreli bir olaydır.

Tüm sayfalar yüklendi.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8