• AdSense'yi daha iyi kullanabilmek için AdSense Rehberi'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Sabit Konu Çift Hesap Sorunu İle İlgili Duyuru

DoğukanDemir

AdSense Gümüş Ürün Uzmanı
Destek Ekibi
Web sitesi
twitter.com
Merhaba Arkadaşlar,

Çift Hesap sorunu (“Zaten Mevcut Bir AdSense Hesabınız Var” Sorununu) yaşayan kullanıcılara önerdiğimiz forma belli bir süredir maalesef erişim yok. Google Mühendisleri bu sorunu en kısa sürede çözmek için ellerinden geleni yaptıklarından emin olabilirsiniz.

Sorun hakkında gelişme olduğunda bu konu altında paylaşacağız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

impulse

Üye
Üye
Merhaba,
Sabırsızlıkla bekliyorum sorunu çözmelerini. Hiç değilse yardım forumuna tekrar erişim sağlanmış olsa.

İyi çalışmalar.

Bahadır

Üye
Üye
Merhaba Sayın Doğukan Bey,
Bu sorun kaç haftadır var koskoca Google mühendisleri bunu halledemiyorlar mı?Kaç kişi mağdur ellerinden bir şey gelmiyor.Sizden yardım talep edip yetkiye sahipseniz yardımcı olmanızı sahip değilseniz ilgili birimlere ulaştırmanızı talep ediyoruz fakat haftalardır herhangi bir sonuca ulaşmış değiliz.İlgili birimlerden en azından sorunun ne zaman giderilebileceğini öğrenmeniz mümkünmüdür. Her gün bu sayfalara girip herhangi bir çözüm bulunmuşmu diye saatlerce vakit harcıyorum.

mikrozoom

Üye
Üye
Web sitesi
www.mikrozoom.com
hocam bu sorun ne zaman çözülecek ya, eşimin adına açıyorum, başka bir hesap daha var diyor, varsa nasıl sileceğim. Bildiğimiz kadarıyla yok ama google var diyor, anlamadık gitti ya

Bayrak

Üye
Üye
Vallaha benim denemegim hic bir yol kalmadı hesapları kapattıgım halde yine aynı sorunla karşılaştım cözümü bulursam burda paylaşacam ama görünürde bir çözümü yok

DoğukanDemir

AdSense Gümüş Ürün Uzmanı
Destek Ekibi
Web sitesi
twitter.com
Merhaba,

Google Mühendisleri araştırmalarına devam etmektedir. Araştırmanın yavaş sürmesinin nedeni yoğunluktan kaynaklanmaktadır. Sorunun en kısa sürede çözüleceğini ümit etmekteyiz.

Saygılarımla,
Doğukan

Muhammedguler

Üye
Üye
Merhaba,

Google Mühendisleri araştırmalarına devam etmektedir. Araştırmanın yavaş sürmesinin nedeni yoğunluktan kaynaklanmaktadır. Sorunun en kısa sürede çözüleceğini ümit etmekteyiz.

Saygılarımla,
Doğukan
Hocam özür dileyerek lafinizi bala kesiyorum koskaca google ekibi bu olayı nasıl olur çözemez ben 3 haftadır bi kanal açtım kanalım çok hızlı büyümekte 3 haftada 355 abone 2.000 saat izlenme ve 2.000 e yakın görüntülenme aldim adsenseye başvuru yaptım 2 hesabim olduğunu söylüyor hâlbuki benim 2 inci hesabim olmadi tüm diğer hesaplarimin kapatılmasını sadece muhammedqqulerr25@gmail.com hesabımın adsensede para kazanmasının açılmasını istiyorum saygılarımla kanalım www.youtube.com/muhammedguler25

Bayrak

Üye
Üye
Acılmaz kardeş kos kocaman google cözüm bulamıyorsa bizler hic bulamayız sıkıldık artık herkes siyete veri girişini bıraktı bu sorunla ugraşıyor benim dahi yapmadıgım birşey kalmadı en iyi yazılımcılarla görüştüm onlar bile olmadı adsenseden vazgecin bence ben ümidimi kestim ikinci bir hesabım yok ama yine aynı sorunu veriyor

Gkpisken

Üye
Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Çift Hesap sorunu (“Zaten Mevcut Bir AdSense Hesabınız Var” Sorununu) yaşayan kullanıcılara önerdiğimiz forma belli bir süredir maalesef erişim yok. Google Mühendisleri bu sorunu en kısa sürede çözmek için ellerinden geleni yaptıklarından emin olabilirsiniz.

Sorun hakkında gelişme olduğunda bu konu altında paylaşacağız.

Bir gelişme var mı acaba?

Bayrak

Üye
Üye
Ben wepmastercilarla görüştüm siteme harika dediler ve herhangi bir sorun yok dediler ama halen sitem ne onay aldı ne reddedildi öylece bekliyorum

Bahadır

Üye
Üye
Bu koskoca Google mühendisleri bi sayfaya erişimi sağlayamadımı hiç inandırıcı değil. İnsanları geçiştiriyorsunuz çalışma malışma neyin çalışması bu beklemedeyiz demekten başka bişey yaptığınız yok.

Bayrak

Üye
Üye
Milleti yalandan oyalıyorsunuzu bu nasıl bir sorunki koskaca google cözemiyor hepsi yalan ben tüm hesaplarımı kapattım adsense politikalarına uygun mesajınıda alıyorum hemde ikinci bir hesap yoktur diyiyor ve yine eklemiyor ben hepsinin resimlerini attım ama cevap veren olmadı yine aynı tas aynı hamam bekleyim diyiyorsunuz herkes sitesine veri girisi yapmayı bıraktı

Bayram Şenakar

Teknik Destek
Yönetici
SEO Uzmanı
Webmaster
Web sitesi
fizetmedya.com
Bu koskoca Google mühendisleri bi sayfaya erişimi sağlayamadımı hiç inandırıcı değil. İnsanları geçiştiriyorsunuz çalışma malışma neyin çalışması bu beklemedeyiz demekten başka bişey yaptığınız yok.
Milleti yalandan oyalıyorsunuzu bu nasıl bir sorunki koskaca google cözemiyor hepsi yalan ben tüm hesaplarımı kapattım adsense politikalarına uygun mesajınıda alıyorum hemde ikinci bir hesap yoktur diyiyor ve yine eklemiyor ben hepsinin resimlerini attım ama cevap veren olmadı yine aynı tas aynı hamam bekleyim diyiyorsunuz herkes sitesine veri girisi yapmayı bıraktı
Bakınız, sitenin açıklamalarını okumuyorsunuz sonra gelip bize buradan sitem ediyorsunuz.

1576147491488.png

Ana merkez ile bağlantısı olan birkaç arkadaşımız var ancak mühensilerden herhangi bir dönüt alamıyorlar.
Yapabileceğimiz bir şey var mı sizce?

ausozluk ankara üniversitesi sözlük kadın forumu