Değerli envanter: Yapım aşamasında (Yardım)

• Değerli kullanıcımız Ziyaretçi, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına forumumuzdaki kategorileri çeşitlendirdik. Ana sayfadan kategorileri inceleyebilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz kategoriler için sitenin en alt kısmında bulunan iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

rbw

Üye
Üye
16 Eyl 2021
1
0
1
Merhabalar sitemi 28 Ağustos 2021 de açtım. Her gün düzenli içerik girdim. 2.defa adsense onay için başvurdum. Sitem Değerli envanter: Yapım aşamasında bu hata yüzünden onay alamıyormuş. Nasıl çözebilirim.

www.teknodiyo.com

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Yönetici
Moderatör
SEO Uzmanı
10 Nis 2018
2,236
1,355
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Merhabalar sitemi 28 Ağustos 2021 de açtım. Her gün düzenli içerik girdim. 2.defa adsense onay için başvurdum. Sitem Değerli envanter: Yapım aşamasında bu hata yüzünden onay alamıyormuş. Nasıl çözebilirim.

www.teknodiyo.com
Merhaba,

Indexlenmemiş sitelerin içerisinde milyonlarca veri olsa da, Google Bot (AdSense tarayıcısı) un taramadığı siteler ve içerikleri indexlemediği alanlar, değerli envanter hatası verir. Yani içerik yok görünür. Bu nedenle SEO çalışması yapmalısınız. Google Search Console, Google Analytics üzerinde durmanızı tavsiye ederim.

Alexa sonuçlarında Türkiye'de henüz sıralamada dahi yoksunuz :)

• Beğen
Tepkiler: Doğukan Demir