diger adsanse hesabınızı kapatın

• Değerli kullanıcımız Ziyaretçi, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına forumumuzdaki kategorileri çeşitlendirdik. Ana sayfadan kategorileri inceleyebilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz kategoriler için sitenin en alt kısmında bulunan iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

serkanteke21

Üye
Üye
7 Ocak 2020
4
1
3
merhabalar ben bugun adsanseye google uzerinden girmeye calısırken önûme bi baska adsanse hesapınız olabilir onu kapatın uyarısı aldım ben gecmiste @poncik2134bey@gmail.com e postasına ait bi youtube kanalı actım ihlal yedikten sonra hesabım kapandı ardından aynı numara uzerine kendime baska youtube kanalı actım daha sonra 4bin saat 1000 aboneyi gecince adnaanseye girmeye calıstım bu onume geldi ben diger adsanse hesabımı bilmiyorum onu nasıl kapatabilirim yardımınızı bekliyorum..

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Yönetici
Moderatör
SEO Uzmanı
Destek Ekibi
10 Nis 2018
2,124
1,265
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
merhabalar ben bugun adsanseye google uzerinden girmeye calısırken önûme bi baska adsanse hesapınız olabilir onu kapatın uyarısı aldım ben gecmiste @poncik2134bey@gmail.com e postasına ait bi youtube kanalı actım ihlal yedikten sonra hesabım kapandı ardından aynı numara uzerine kendime baska youtube kanalı actım daha sonra 4bin saat 1000 aboneyi gecince adnaanseye girmeye calıstım bu onume geldi ben diger adsanse hesabımı bilmiyorum onu nasıl kapatabilirim yardımınızı bekliyorum..

Merhaba,

Açmış olduğunuz diğer konu başlığı altından yanıt iletilmiştir.

İyi dileklerimle,