Neler yeni

AdSense Türkiye Destek Forumu

Aramıza hoş geldiniz. Bize katılarak AdSense hakkında destek isteyebilir ve destek isteyen öbür kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz. Unutmayınız, Google tatlı bi' serüven!

Soru Sorun

Tüm soru ve sorunlarınız için bir konu açın!

Adsense Rehberi

Genel Adsense sorunları ve kullanımı için oluşturduğumuz içerik tablosuna ulaşın.

Reklam Yerleşimi & Optimizasyon

Reklam yerleşimi ve optimizasyonu için bizden ücretli destek alın!

diğer adsense hesabı kapatın uyarısı

Menduh

Üye
Üye
Merhabalar ben bir adsense hesabı etkinleşmmesi için bekliyordum ama diğer hesabınızı kapatın uyarısı aldım uzun zaman önce hatırlayamadığım bir hesab açmış olabailirim fakat hesab ile ilgili hiç birşey hatırlamıyorum silmek için elimde hiç bir bilgi yok bu sebepten dolayı yeni açmış olduğu becool0769@gmail.com üzerinde hesabımın etkinleştirmesini ve adıma daha önce açılmış bütün hesabların kapatılmasını istiyorum bu konuda yardımlarınızı talep ediyorum şimdiden teşekkürler aldığım maildeki hesabın yayıncı kimliği pub-6784930506481395 aktifleşmemiş bu hesabın kapatılmasını istiyorum

Son düzenleme:

Kemal Aslan

Üye
Üye
Aynı durum bende de var gibi size nerden ulaşabilirim acaba detaylı konuşmak yardımlaşmak adına

Menduh

Üye
Üye
Bizim konuşmanı bir faydası yok bu soruna cevap bulmadıkça

Must Leisure

Üye
Üye
Burada bizim bu tür sorunları çözmemiz imkansız , Yetkili kişi Yusuf beydir, onun bakması gerekiyor , biz yardımcı olmak adına , öneri vede tavsiyelerde buluruz
Fakat sorununuz çok önemli vede hemen işlem yapmak isterseniz , tanıdığınız biri yada yakınınız adına bir google hesabı üzerinden adsense oluşturabilirsiniz

Tüm sayfalar yüklendi.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8