• AdSense'yi daha iyi kullanabilmek için AdSense Rehberi'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Hesap Sorunları 'Diğer hesabı kapatın' uyarısı alıyorum

diriliş game

Üye
Üye
Merhabalar.Bir adsense hesabı açtım etkinleşmesini için bekledim ama diğer hesabınızı kapatın uyarısı alıyorum .Diğer hesabın ne olduğunu bilmiyorum.Daha önceden kullanıp kapattığım farklı bir youtube hesabında ve farklı bir adsense hesabım vardı ve o adsense hesabına bağlı youtube kapatıldığı için o adsense hesabımı kapatmıştım.Yeni hesabımın o hesapla hiçbir bağlantısı yok sadece telefon numaram aynı şuan sadece cengizsolak1453@gmail.com hesabım var ve etkinleştirilmesi için yardım istiyorum .

Ekli dosyalar

diriliş game

Üye
Üye
Diğer hesapıma erişemiyorum iptal ettim ama o hesabı tamamen kapattım ve elimden hiç bir şey gelmiyor

DoğukanDemir

AdSense Gümüş Ürün Uzmanı
Destek Ekibi
Web sitesi
twitter.com
Evet lütfen yardım edin
Merhaba,

Cevabı şu konu üzerinde yazıyor: Hesap Sorunları - Çakışan Hesap Uyarısı Yaşayan Kullanıcılar Hk. Detaylı incelerseniz sorunun çözümünü bulacaksınız.

Size tavsiyem; bir yakınınız adına, yakınınıza ait telefon numarası ile doğrulama yaparak yeni bir hesap oluşturmanız doğrultusunda olacaktır. Tüm sorumluluğun yakınınıza ait olacağını unutmayın.

Saygılarımla,
Doğukan

diriliş game

Üye
Üye
Merhaba,

Cevabı şu konu üzerinde yazıyor: Hesap Sorunları - Çakışan Hesap Uyarısı Yaşayan Kullanıcılar Hk. Detaylı incelerseniz sorunun çözümünü bulacaksınız.

Size tavsiyem; bir yakınınız adına, yakınınıza ait telefon numarası ile doğrulama yaparak yeni bir hesap oluşturmanız doğrultusunda olacaktır. Tüm sorumluluğun yakınınıza ait olacağını unutmayın.

Saygılarımla,
Doğukan
Kendi adımı ve hesabımı kullansam ve numara benim numaram olmasa sıkıntı olurmu

Must Leisure

Üye
Üye
Peki kendi adınızı vede hesabınızı kullandınız, bir sorun olduğunda size telefon nosu ile cod göndereceğiz denidiğinde o telefona ulaşabılecekmısınız, çünkü hesap güvenlik ayarları yapılırken telefon nosu ile bu uygulama çalışıyor.(hesap çalınmalarına önlem için)

ausozluk ankara üniversitesi sözlük kadın forumu