Diğer hesabınızı kapatın uyarısı alıyorum.

hakancayorumlar

Üye
Üye
5 Eki 2019
1
0
1
Merhabalar, YouTube kanalım için reklam vermek ve para kazanma özelliğini açmak istiyorum. Fakat adsense hesabıma gmail adresimle girdiğimde diğer hesabınızı kapatın uyarısı alıyorum. Diğer hesabımın ne olduğunu bilmemekteyim. Ekran görüntüsü ektedir. Ben bir gazeteciyim ve işlerim bu sebepten engelleniyor. Diğer hesabımı kapatabilir misiniz?

Ekli dosyalar

• hakan.JPG
    hakan.JPG
    90.1 KB · Görüntüleme: 2

freusty

Üye
Üye
28 Eyl 2019
8
1
3
bende de var hocam anlamadım gitti sıfır numara sıfır adres farklı isimle hesap oluşturuyorum yine aynı uyarı. yahu ben bi tek bunu kullanıcam işte varsa başka hesap sen sil onları otomatik zor mu bu kadar. bulamıyoruz yazmıyor da başka hesabın hangisi olduğu. olan adsenselere giriyoruz onlarda da silme seçeneği yok pasif durumda butonlar.

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Merhabalar, YouTube kanalım için reklam vermek ve para kazanma özelliğini açmak istiyorum. Fakat adsense hesabıma gmail adresimle girdiğimde diğer hesabınızı kapatın uyarısı alıyorum. Diğer hesabımın ne olduğunu bilmemekteyim. Ekran görüntüsü ektedir. Ben bir gazeteciyim ve işlerim bu sebepten engelleniyor. Diğer hesabımı kapatabilir misiniz?

Merhabalar,

AdSense Şartlar ve Koşulların 2. Maddesinde özellikle vurgulanan bu durum, 2. bir adsense hesabı oluşturan tüm kullanıcıları etkilemektedir. Son günlerde akıllı ve düşünen sistem ve yazılımlarla birlikte, şartlar ve koşullara uygun davranış sergilemeyen tüm kullanıcılar bu uyarıyla karşı karşıya kaldılar.

Yakın zamanda devre dışı kalmış olan siz kullanıcıların bildirim yapmış oldukları link henüz aktif edilmedi. Konuyla ilgili mühendisler çalışma yürütüyor ve sonuç aldığımızda, çözüm için sizleri bilgilendiriyor olacağız.

Sabrınız için teşekkürler,

Bilgi amaçlıdır:
AdSense Şartlar ve Koşullar 2. Md.
2. Hizmetler'e Erişim; AdSense Hesapları Hizmetleri kullanımınız, bir AdSense Hesabı ("Hesap") oluşturmanıza ve bu hesabın bizim tarafımızdan onaylanmasına tabidir. Hizmetlere erişiminizi reddetme veya sınırlandırma hakkımız mevcuttur. Hesabınızın doğrulanması amacıyla zaman zaman ismininiz, adresiniz ve diğer tanımlayıcı bilgileriniz dahil olmak üzere sizden ek bilgi sağlamanızı isteyebiliriz. Hizmetleri kullanmak için başvuruda bulunarak, bir bireyseniz, en az 18 yaşında olduğunuzu beyan etmiş olursunuz. Yalnızca bir Hesaba sahip olabilirsiniz. Sizin (sizin talimatınız ve kontrolünüz altındakiler dahil olmak üzere) birden fazla Hesap yaratmanız halinde, Google'dan ek ödeme hak etmeyeceksiniz ve aşağıdaki hükümlere tabi olarak Hesaplarınız kapatılacak.

AdSense'e katılarak, Google'a, geçerliyse, web sitelerinize, mobil uygulamalarınıza, ortam oynatıcılarınıza, mobil içeriğinize ve/veya Google tarafından onaylanan diğer mülklere (her biri "Mülk") (i) reklamlar ve diğer içerik ("Reklamlar"), (ii) Google arama kutuları ve arama sonuçları ve (iii) ilgili arama sorguları ve başka bağlantılar sunması için izin vermiş olursunuz. Ayrıca, Google'a, Mülklere veya Mülklerin herhangi bir kısmına, istenirse otomatik yollara başvurarak erişme, Mülkleri dizine ekleme ve önbelleğe alma hakkını bahşetmiş olursunuz. Google, herhangi bir Mülke Hizmetleri sunmayı reddedebilir.
Bir yazılım uygulaması olan ve Hizmetlerimize erişen her Mülk, (a) Google'dan yazılı olarak ön onay alabilir ve (b) Google'ın Yazılım İlkeleri'ne uymalıdır.