• AdSense'yi daha iyi kullanabilmek için AdSense Rehberi'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Hesap Sorunları "Diğer hesabınızı kapatın" uyarısı alıyorum.

Koptu geliyor

Üye
Üye
Merhabalar. Bir adsense açıp etkinleşmesi için bekledim ama diğer hesabınızı kapatın uyarısı alıyorum. Diğer hesabın ne olduğunu hiç bilmiyorum. Şuan sadece goldensun1928@gmail.com hesabım var ve etkinleştirilmesi için sizden yardım istiyorum. Diğer hesabınızı kapatın diyor ama farklı bir hesap açmadım ve o hesabın ne olduğunu bilmiyorum.

texrevision

Üye
Üye
benzer sorun bendede var çok sıkıntılı bi durum halen düzeltemedim araya tatillerde girince çok uzadı umarım en kısa sürede düzelir.

Bir Misafir

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Merhaba,
Sorununuzla ilgili olarak aşağıdaki linkleri inceleyebilir misiniz?

Koptu geliyor

Üye
Üye
Merhaba,
Sorununuzla ilgili olarak aşağıdaki linkleri inceleyebilir misiniz?

Makaleleri okudum tsk ederim öncelikle. Fakat ulaşılamayan bir hesabın sistemden iptal edilmesine dair buradan istenilen yardımlar doğrultusunda iptal edilmiş örnekleri ve sorunun çözüme kavuşulmuşluğu var. Form gönderme linkini tıkladığımızda ulaşılamamakta ve oradan başvuru yapılamamakta. Sorunumun çözülmesini ve diger hesabın kapatılmasını rica ediyorum. Kanalımın adı Koptu geliyor At yarışı tahmin ve şuan etkinleştirilmesini istediğim hesap goldensun1928@gmail.com diğer hesapla hiçbir bağlantımın olmadığını belirtmek istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum

Koptu geliyor

Üye
Üye
Makaleleri okudum tsk ederim öncelikle. Fakat ulaşılamayan bir hesabın sistemden iptal edilmesine dair buradan istenilen yardımlar doğrultusunda iptal edilmiş örnekleri ve sorunun çözüme kavuşulmuşluğu var. Form gönderme linkini tıkladığımızda ulaşılamamakta ve oradan başvuru yapılamamakta. Sorunumun çözülmesini ve diger hesabın kapatılmasını rica ediyorum. Kanalımın adı Koptu geliyor At yarışı tahmin ve şuan etkinleştirilmesini istediğim hesap goldensun1928@gmail.com diğer hesapla hiçbir bağlantımın olmadığını belirtmek istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum

ausozluk ankara üniversitesi sözlük kadın forumu