Diğer hesabınızı kapatın’ uyarısı alıyorum

• Değerli kullanıcımız Ziyaretçi, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına forumumuzdaki kategorileri çeşitlendirdik. Ana sayfadan kategorileri inceleyebilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz kategoriler için sitenin en alt kısmında bulunan iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Brezly

Üye
Üye
11 May 2021
2
0
1
Merhabalar. Bir adsense hesabı açtım etkinleşmesi için bekledim ama diğer hesabınızı kapatın uyarısı alıyorum. Diğer hesaba ne olduğunu bilmiyorum. Daha önceden kullanıp kapattığım bir youtube hesabında ve farklı bir adres ile bir adsense hesabım vardı ve o adsense hesabına bağlı youtube kapatıldığı için adsense hesabını kapatmıştım. Yeni hesabımın o hesapla hiçbir bağlantısı yok sadece cep telefon numaram aynı. Şu an sadece atlasgaming25@gmail.com var ve etkinleştirilmesi için sizden yardım istiyorum. Diğer hesabınızı kapatın diyor ama farklı bir hesap açmadım ve o hesabın ne olduğunu bilmiyorum.

oxopage

SEO Uzmanı
SEO Uzmanı
Uzm.Mühendis
Webmaster
Üye
Destek Ekibi
11 Ocak 2021
61
37
18
oxopage.com
Youtube hesabınıza bağladığınız Adsense teki mail hesabınıza erişiminiz devam ediyorsa, yeni projenizi oraya ekleyebilirsiniz. Aynı isim, adres, telefon bilgileri daha önce oluşturulmuş bir hesaba işaret ettiği için ikinci hesaba izin vermiyor.

oxopage

SEO Uzmanı
SEO Uzmanı
Uzm.Mühendis
Webmaster
Üye
Destek Ekibi
11 Ocak 2021
61
37
18
oxopage.com
Bu işlemi siz mail hesabınız ile oturum açarak yapacaksınız. Adsense kontrolünde olan bir şey değil.
Yapmanız gereken, onay almış mail hesabınıza girin ve onay almaya çalıştığınız site yada kanal linkini eklemelisiniz.