• AdSense'yi daha iyi kullanabilmek için AdSense Rehberi'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Hesap Sorunları Diğer hesabınızu kapatın sorunu alıyorum

xRoss

Üye
Üye
Merhaba

AdSense hesabımda oturum açamıyorum iki hesabımın olduğunu söylüyo ve birini kapatmam gerektiğini söylüyo fakat ben diğer AdSense hesabımı bilmiyorum
Buse_mert_32@hotmail.com hesabının etkin leştirilmesi için umarım yardım edersiniz. Dediğim gibi diğer hesabı bilmiyorum ve kapatılmasını istiyorum.

Sezgin Güler

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Web sitesi
teknobakisi.blogspot.com
Merhaba,

Adsense hesabınızı kapatmak için yayıncı kimliğiniz gerekiyor, ve Adsense hesabına bağlı olan gmail hesabınıza giriş yaparak kapatmalısınız.

Çözümler;
Oturum açma sorun gidericisi
AdSense hesabınızı iptal etme

Ayrıca bir yöntem ise Adsense hesabı site üzerine aldıysanız mutlaka yayıncı kimliğiniz mevcuttur. DM yoluyla paylaşın yardımcı olalım.

Saygılarımla,
Sezgin

xRoss

Üye
Üye
AdSense hesabımın yayıncı kimliğini ve adSense hesabıma bağlı bağlı Gmail hesabımı bilmiyorum bugün adSense hesabınızı değiştirin yazısı geldi para kazanmaya tıkladığımda başka bir gmaille değiştirdim fakat para kazanma devre dışı bırakıldı dedi adSense hesabıma da hala girmedi onaylıyamıyorum lütfen yardım edin.

xRoss

Üye
Üye
Hesabı bilmediğimden bunu da bilmiyorum adSense için farklı bir Gmail hiç denemememiştim bu sorunla karşılaşınca da şaşırdım tek istediğim buse_mert_32@hotmail.com ile yapıcağım adSense hesabının onaylanması adSense de oturum açamıyorum bile direk başka bir adSense hesabınızın daha olduğu görünüyor diyor Çıkan seçeneklere de baktım fakat sonuç alamadım.

Sezgin Güler

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Web sitesi
teknobakisi.blogspot.com
Aşağıdaki yolu dener misiniz;

Öncelikle tarayıcınızda açık olan tüm hesapların oturumunu kapatın ve verdiğim adresten numaranızı girin ardından ilerleyen adımları takip edin.
Oturum açmak için kullandığınız e-posta adresini hatırlamıyor musunuz?
Google Hesabınızı veya Gmail hizmetinizi kurtarma

Sonuç ortaya çıkmadıysa maalesef Adsense hesabınıza ulaşmanız mümkün değildir.

Ayrıca bakınız,
Kullanıcı hesabı bulma

Size bir öneride bulunabilirim, tekrar Adsense hesabı açmak istiyorsanız bilgiler dahil tamamen ailenizden birinin adına alabilirsiniz.

xRoss

Üye
Üye
Merhaba tekrardan şunu farkettim sabah gmaili değiştirin dediklerinde lux.damla.17@gmail.com hesabını girdim olmuştu ama bir de ben buse_mert_32@hotmila.com u denediğim için bundan öncesinde para kazanma iptal oldu demiş olabilir diye düşünüyorum yani buse_mert_32@hotmail.com la olan adsense hesabım onayı yoktu fakat bi hesap var bu hesabı giremediğimden iptal edemiyorum numaram falanda vardı yardımcımcı olur musunuz

Sezgin Güler

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Web sitesi
teknobakisi.blogspot.com
Merhaba tekrardan şunu farkettim sabah gmaili değiştirin dediklerinde lux.damla.17@gmail.com hesabını girdim olmuştu ama bir de ben buse_mert_32@hotmila.com u denediğim için bundan öncesinde para kazanma iptal oldu demiş olabilir diye düşünüyorum yani buse_mert_32@hotmail.com la olan adsense hesabım onayı yoktu fakat bi hesap var bu hesabı giremediğimden iptal edemiyorum numaram falanda vardı yardımcımcı olur musunuz
Aşağıdaki yolu dener misiniz;

Öncelikle tarayıcınızda açık olan tüm hesapların oturumunu kapatın ve verdiğim adresten numaranızı girin ardından ilerleyen adımları takip edin.
Oturum açmak için kullandığınız e-posta adresini hatırlamıyor musunuz?
Google Hesabınızı veya Gmail hizmetinizi kurtarma

Ayrıca bakınız,
Kullanıcı hesabı bulma

Size bir öneride bulunabilirim, tekrar Adsense hesabı açmak istiyorsanız bilgiler dahil tamamen ailenizden birinin adına alabilirsiniz.

kadın forumu hayvan forumu