Neler yeni

AdSense Türkiye Destek Forumu

Aramıza hoş geldiniz. Bize katılarak AdSense hakkında destek isteyebilir ve destek isteyen öbür kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz. Unutmayınız, Google tatlı bi' serüven!

Soru Sorun

Tüm soru ve sorunlarınız için bir konu açın!

Adsense Rehberi

Genel Adsense sorunları ve kullanımı için oluşturduğumuz içerik tablosuna ulaşın.

Reklam Yerleşimi & Optimizasyon

Reklam yerleşimi ve optimizasyonu için bizden ücretli destek alın!

Hesap Sorunları Diyer hesabınızı kapatın uyarısı

Salihabay

Üye
Üye
Katılım
6 Eki 2019
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Merhaba Adsense ekibi ana hesabımda Adsense hesabı açtım etkinleşmesini bekledim ama diyer hesabınızı kapatın uyarı aliyorum bütün Adsense hesabımı kapatmasını istiyorum ve bu hesaptan etkinleşmesini istiyorum masallahtv7@gmail.com lütfen yardımınınızı bekliyorum
 

Yusuf ERGİŞİ

Google Platinum Product Expert
Yönetici
Destek Ekibi
Katılım
10 Nis 2018
Mesajlar
1,201
Tepkime puanı
1,072
Puanları
113
Konum
İzmir
Web sitesi
yusufergisi.com
Merhaba Adsense ekibi ana hesabımda Adsense hesabı açtım etkinleşmesini bekledim ama diyer hesabınızı kapatın uyarı aliyorum bütün Adsense hesabımı kapatmasını istiyorum ve bu hesaptan etkinleşmesini istiyorum masallahtv7@gmail.com lütfen yardımınınızı bekliyorum
Selam @Salihabay ,

AdSense Şartlar ve Koşulların 2. Maddesinde özellikle vurgulanan bu durum, 2. bir adsense hesabı oluşturan tüm kullanıcıları etkilemektedir. Son günlerde akıllı ve düşünen sistem ve yazılımlarla birlikte, şartlar ve koşullara uygun davranış sergilemeyen tüm kullanıcılar bu uyarıyla karşı karşıya kaldılar.

Yakın zamanda devre dışı kalmış olan siz kullanıcıların bildirim yapmış oldukları link henüz aktif edilmedi. Konuyla ilgili mühendisler çalışma yürütüyor ve sonuç aldığımızda, çözüm için sizleri bilgilendiriyor olacağız.

Bu arada siz de geri bildirim göndererek durumu hızlandırabilirsiniz.

AdSense Şartlar ve Koşullar 2. Md.
2. Hizmetler'e Erişim; AdSense Hesapları Hizmetleri kullanımınız, bir AdSense Hesabı ("Hesap") oluşturmanıza ve bu hesabın bizim tarafımızdan onaylanmasına tabidir. Hizmetlere erişiminizi reddetme veya sınırlandırma hakkımız mevcuttur. Hesabınızın doğrulanması amacıyla zaman zaman ismininiz, adresiniz ve diğer tanımlayıcı bilgileriniz dahil olmak üzere sizden ek bilgi sağlamanızı isteyebiliriz. Hizmetleri kullanmak için başvuruda bulunarak, bir bireyseniz, en az 18 yaşında olduğunuzu beyan etmiş olursunuz. Yalnızca bir Hesaba sahip olabilirsiniz. Sizin (sizin talimatınız ve kontrolünüz altındakiler dahil olmak üzere) birden fazla Hesap yaratmanız halinde, Google'dan ek ödeme hak etmeyeceksiniz ve aşağıdaki hükümlere tabi olarak Hesaplarınız kapatılacak.
AdSense'e katılarak, Google'a, geçerliyse, web sitelerinize, mobil uygulamalarınıza, ortam oynatıcılarınıza, mobil içeriğinize ve/veya Google tarafından onaylanan diğer mülklere (her biri "Mülk") (i) reklamlar ve diğer içerik ("Reklamlar"), (ii) Google arama kutuları ve arama sonuçları ve (iii) ilgili arama sorguları ve başka bağlantılar sunması için izin vermiş olursunuz. Ayrıca, Google'a, Mülklere veya Mülklerin herhangi bir kısmına, istenirse otomatik yollara başvurarak erişme, Mülkleri dizine ekleme ve önbelleğe alma hakkını bahşetmiş olursunuz. Google, herhangi bir Mülke Hizmetleri sunmayı reddedebilir.
Bir yazılım uygulaması olan ve Hizmetlerimize erişen her Mülk, (a) Google'dan yazılı olarak ön onay alabilir ve (b) Google'ın Yazılım İlkeleri'ne uymalıdır.

İyi dileklerimle.
 

neslihan kuri

Üye
Üye
Katılım
7 Eki 2019
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
ben ilkez hesap açtım ama bana 1 adense hesabınız var diyor bana ayit herangibi bir adense hesabı yoktur çünükü ilk adense hsabını açtım nasıl oluyorda bir adense hesabım oluyor açıklayın ve bu hatayı düzletmeniz ve bu hesabı etkinleştirmenizi istiyorum Neslihan Kuri
 
Tüm sayfalar yüklendi.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst