Neler yeni

AdSense Türkiye Destek Forumu

Aramıza hoş geldiniz. Bize katılarak AdSense hakkında destek isteyebilir ve destek isteyen öbür kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz. Unutmayınız, Google tatlı bi' serüven!

Soru Sorun

Tüm soru ve sorunlarınız için bir konu açın!

Adsense Rehberi

Genel Adsense sorunları ve kullanımı için oluşturduğumuz içerik tablosuna ulaşın.

Reklam Yerleşimi & Optimizasyon

Reklam yerleşimi ve optimizasyonu için bizden ücretli destek alın!

Adsense Ban durduk yere ban yedik,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

goddaman

Üye
Üye
merhaba,

sadece şunu belirtmek istiyorum. google analitik bağlı, hiç bir şekilde trafik satın almadık. hiç bir şekilde reklamlara kendimiz tıklamadık. 1000 aktif üyemiz mevcut tüm gelen ziyaretcilerimiz ya referans ya organik ya sosyal medya idi. şimdi adsense bize öyle birşey yaptı ki tüm elimizi kolumuzu bağladı. tüm ödemelerimizi durdurmak zorunda kaldık. ne yapacağımızı bilmiyorum.

yayıncı kimliğimiz : pub-6584679930316245

adsenseyi siteden kaldırdım. herhangi bir saldırıda almadık. madem ki bu kazancı bize vermeyecek o halde adsense neden bizi kabul ediyor. 3 5 kuruş bişey kazandık diye nasıl hemen banlayabiliyor.

hiç bir şekilde güvenli bir sistem değil hiç bir şekilde güvenlik dahi yok. tamamıyla sahtekarlık üzerine kurulmuş bir şirket adsense...

weqale34

Üye
Üye
Google gelen hitin büyük bir kısmının organik arama motorları kaynaklı olmaması halinde sitenizde ki reklam gösterimini durdurur veya sınırlandırır.

goddaman

Üye
Üye
Google gelen hitin büyük bir kısmının organik arama motorları kaynaklı olmaması halinde sitenizde ki reklam gösterimini durdurur veya sınırlandırır.
hitin nereden geldiği önemli mi? bu web sitesi sadece google da mı var? arama motorları dışında gelen insanlar sahtemi? bu ne saçma bir durum ya verdiğin cevap mantıklımı şimdi?

google adsense başlı başına bir sahtekardır. güvendik başımıza neler geldi...

weqale34

Üye
Üye
hitin nereden geldiği önemli mi? bu web sitesi sadece google da mı var? arama motorları dışında gelen insanlar sahtemi? bu ne saçma bir durum ya verdiğin cevap mantıklımı şimdi?

google adsense başlı başına bir sahtekardır. güvendik başımıza neler geldi...
Senin gibilere yardım etmemek lazım.
Aç bak kardeşim google politakalarına birşeyi bilmiyorsanız biliyormus gibi efelenmeyin. Burada destek istiyorsan verilen cevaplara saçma sapan yazma .

Sezgin Güler

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Merhaba,

Öncelik şunu söylemek istiyorum AdSense kolay kolay durduk yere hesapları banlamaz.
Kısıtlama getirir ya da sınırma koyar ve belli bir süre sonra kendiliğinden düzelmektedir.
Yaşadığınız sorun birden fazla kullanıcı hesabınıza giriş yaptığında güvenlik amacıyla devredışı bırakılmış olabilir.
Ayrıca banlandığına dair size gelen e-posta da nedenleri belirtilmektedir.

Bu sorunu itiraz ederek en kısa sürede hesabınıza kavuşabilirsiniz.
İtiraz sonrası herhangi bir cevap gelmezse maalesef yapabileceğimiz bir şey yok.
Geçersiz Etkinlik İtirazı

Saygılarımla,
Sezgin

Konu kilitlenmiştir.

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8