• AdSense'yi daha iyi kullanabilmek için AdSense Rehberi'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Hesap Sorunları Erişemediğim hesabı kapatmak mümkün mü ?

texrevision

Üye
Üye
Öncelikle iyi günler. Benim youtube kanalım ve adsense hesabım bundan 4 ay önce çalındı. yaklaşık bir ay önce youtube kanalımı geri almayı başardım. fakat adsense hesabım başka bir maile aktarılmış ve kanılma bağlanmış. şuanda onu kaldırabilmek için uğraşıyorum. aylardır çözemiyorum. defalarca form doldurdum. kimlik fotoğrafından tutunda daha önceki yatırımların dekontuna kadar herşeyi verdim. ancak halen alamıyorum. o mail başkasının üstüne erişemiyorum. lütfen bir allah kulu yardım etsin kafayı yemek üzereyim.

Sezgin Güler

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Merhaba,

Yaşadığınız bu durum için üzüldüm. Lütfen bu formu doldurup hemen gönderin.
Giriş sorun gidericisinin yanında, ayrıca hesabınıza tekrar erişim sağlamak için lütfen bu makaleyi inceledikten sonra hesabınızı kurtarma adımlarını izleyin. Bu form ile resmi bir evrak gönderip durumunuzu bildirebilirsiniz.

Saygılarımla,
Sezgin

texrevision

Üye
Üye
Hesabımın güvenliği ihlal edildi yazan formu 4. kere doldurdum. haftalardır yolluyorum geri dönüş sağlanmıyor. başka bir yolu yok mudur? allah aşkına çalan çocuk çok sinirim bozuyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sezgin Güler

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Maalesef gerekli birimlere ulaşmadan geri alınması zordur ancak yine de Adsense Topluluk foruma belirtin geri alabilmiş olan arkadaşlarımız yardımcı olabilirler veya gerekli uzmanlarımız iletişim kuracaklardır.

texrevision

Üye
Üye
içinde 200 civarı paramda vardı youtube kanalımıda aldı başkasına sattı hepsini tek tek kanıtlayıp dava açmam gerekiyor eğer hesabımı geri alabilirsem büyük bir kanıt olacak. sizede çok teşekkür ederim iyi çalışmalar

ausozluk ankara üniversitesi sözlük kadın forumu