Neler yeni

AdSense Türkiye Destek Forumu

Aramıza hoş geldiniz. Bize katılarak AdSense hakkında destek isteyebilir ve destek isteyen öbür kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz. Unutmayınız, Google tatlı bi' serüven!

Soru Sorun

Tüm soru ve sorunlarınız için bir konu açın!

Adsense Rehberi

Genel Adsense sorunları ve kullanımı için oluşturduğumuz içerik tablosuna ulaşın.

Reklam Yerleşimi & Optimizasyon

Reklam yerleşimi ve optimizasyonu için bizden ücretli destek alın!

Facebook-İnstagram geçersiz trafik mi

Atacba

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Google a reklam verdim etkilesim için facebook-instagram reklamlarinida denemek istiyorum lakin bazi yerlerde sosyal medyadan gelen trafiklerin geçersiz olduğu söylenmiş bu konuda net bir aciklamada bulunabilirmisiniz

Atacba

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Sorum youtube trafiği için

DoğukanDemir

Google Silver Product Experts
Destek Ekibi
Web sitesi
twitter.com
Merhaba,

Arama motorlardan gelen trafik Organik Search Facebook, Twitter vs. sosyal medya platformlarından gelen trafik Social olarak gözükmektedir. Geçersiz trafik değildir.

Geçersiz trafik: Geçersiz trafiğin tanımı - AdSense Yardım

Saygılarımla,
Doğukan
Google Ürün Uzmanı

Atacba

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Merhaba,

Arama motorlardan gelen trafik Organik Search Facebook, Twitter vs. sosyal medya platformlarından gelen trafik Social olarak gözükmektedir. Geçersiz trafik değildir.

Geçersiz trafik: Geçersiz trafiğin tanımı - AdSense Yardım

Saygılarımla,
Doğukan
Google Ürün Uzmanı
Merhaba demin sezgin bey gecersiz trafik demişti ama ne kadar doğrudur bilmiyorum gördüğüm yorumlarda instagram ve Facebook uzerinden tiklanma görüntüleme alanlarin verilerinin düşündüğü hatta bu kanal uzerinden alinan verilerin kanal kapatilmasina kadar yol açtığı yazılmış..

Facebook ve instagram üzerinden reklam versem gelen trafik kanalimi tehlimeye düşürür mü ?

Atacba

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Yada bu reklam sayesinde aldığım Reklam tiklamalari görüntülemeler geçersiz trafik olarak degerlendirilir mi .

DoğukanDemir

Google Silver Product Experts
Destek Ekibi
Web sitesi
twitter.com
Merhaba,

Reklamdan Gelen trafik Organik Search olarak gözükmez. Pain Search veya Direct olarak gözükür. Reklam verdiniz diye kanal kapatılmaz :) Siz politikalara ters düşen bir şey yaparsanız kanalınız kapatılır.

Saygılarımla,
Doğukan

Tüm sayfalar yüklendi.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8