• AdSense'yi daha iyi kullanabilmek için AdSense Rehberi'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Forumda kullanılan konu başlıkları

CEO

Üye
Üye
Merhabalar,

forumu uzun süredir takip ediyorum ve başarılı buluyorum. Bazen konular açıklayıcı başlıklar ile açılmayabiliyor. “Acil” “Yardım” gibi başlıklar ile soru sorulabiliyor. Bu başlıklar moderasyon ekibi tarafından düzeltilmeli diye düşünüyorum. Konudaki içerik ile alakalı olursa daha sonrasında benzer sorunlar yaşayan kişiler için daha faydalı olur.

Cihat Özgen

Yönetici
Yönetici
Uzm.Mühendis
Destek Ekibi
Web sitesi
www.cihatozgen.net.tr
Merhabalar,

forumu uzun süredir takip ediyorum ve başarılı buluyorum. Bazen konular açıklayıcı başlıklar ile açılmayabiliyor. “Acil” “Yardım” gibi başlıklar ile soru sorulabiliyor. Bu başlıklar moderasyon ekibi tarafından düzeltilmeli diye düşünüyorum. Konudaki içerik ile alakalı olursa daha sonrasında benzer sorunlar yaşayan kişiler için daha faydalı olur.
Merhaba

ilk öncelikle bizi eleştirdiginiz için teşekür ederim
Şuan yönetimdeki arkadaslarımızla istişare içindeyiz
Yakın zamanda yeni düzenlemeler getireceğiz

Bayram Şenakar

Teknik Destek
Yönetici
SEO Uzmanı
Webmaster
Web sitesi
fizetmedya.com
Merhabalar,
Öncelikle eleştirdiğiniz için teşekkürler.
Bu aralar forumda değişiklikler yapmayı düşünüyorduk açıkçası ve sizin dediğinizi de kesinlikle dikkate alacağız.
Başka önerilere de açığız, istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

CEO

Üye
Üye
Merhabalar,
Öncelikle eleştirdiğiniz için teşekkürler.
Bu aralar forumda değişiklikler yapmayı düşünüyorduk açıkçası ve sizin dediğinizi de kesinlikle dikkate alacağız.
Başka önerilere de açığız, istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.
ilginiz için teşekkür ederim. Forumun çöpe dönmemesi için başlıkların düzeltilmesi gerçekten iyi olacaktır. Acil yardım diye atılan başlıklar hiç bir şey ifade etmiyor.:)

ausozluk ankara üniversitesi sözlük kadın forumu