google adsenseyi ayarlayın. ve

• Değerli kullanıcımız Ziyaretçi, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına forumumuzdaki kategorileri çeşitlendirdik. Ana sayfadan kategorileri inceleyebilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz kategoriler için sitenin en alt kısmında bulunan iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

danktanks

Üye
Üye
16 Ağu 2021
1
0
1
lütfen yardımcı olun :(( surekli hata veriyor

ilişkilendirilmiş adsense hesabınız onaylanmadı. bunun nedeni mevcut bir hesap olabilir

1. seçenek: adsensete düzelt 2.seçenek: ilişkilendirmeyi değiştir

yazısı ve seçenekleri karşıma çıkıyor

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Yönetici
Moderatör
SEO Uzmanı
10 Nis 2018
2,215
1,332
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
lütfen yardımcı olun :(( surekli hata veriyor

ilişkilendirilmiş adsense hesabınız onaylanmadı. bunun nedeni mevcut bir hesap olabilir

1. seçenek: adsensete düzelt 2.seçenek: ilişkilendirmeyi değiştir

yazısı ve seçenekleri karşıma çıkıyor
Merhaba,

Anladığım kadarıyla youtube kanalızı adsense e bağlamaya çalışıyorsunuz. Daha önce kendi adınıza yada kullandığınız telefonla doğrulama yapılarak oluşturulmuş hesaba rastlanmış olabilir. Böyle durumlarda varsa oluşturup unuttuğunuz o hesabı bulmanız ve aktif ise onunla devam etmeniz gerekiyor. Bilindiği gibi her bir kullanıcıya bir adet hesap oluşturma izni veriliyor. İptal etmediğiniz sürece aktif görünüyor.

Eğer hatırlamıyorsanız yada hesabım yok diyorsanız, muhtemelen bir yakınınız yada arkadaşınız sizin telefonunuzla hesap doğrulaması yapmış olabilir.

Yapmanız gereken (hızlı çözüm);

Youtube kanalınız üzerinden yeni bir adsense hesabı oluşturmaktır. Bunu yaparken bir yakınınızın bilgilerini kullanmanızı öneriyorum. Ancak tüm sorumluluk yakınınıza ait olur. Telefon doğrulaması olarak hiç adsense ile ilişiği olmamış bir telefon ile doğrulama yapmalısınız.

Bu işlemleri dikkatli yapmanızı öneriyorum, aksi halde kanalınızın para kazanma özelliğine de ulaşamazsınız.

Her ihtimali göz önünde bulundurmak adına, youtube ingilizce forum tarafına da yazmanız ve oradan da yanıt almanızı öneriyorum.

Kolaylıklar dilerim.

• Beğen
Tepkiler: GoogleSense