Neler yeni

AdSense Türkiye Destek Forumu

Aramıza hoş geldiniz. Bize katılarak AdSense hakkında destek isteyebilir ve destek isteyen öbür kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz. Unutmayınız, Google tatlı bi' serüven!

Soru Sorun

Tüm soru ve sorunlarınız için bir konu açın!

Adsense Rehberi

Genel Adsense sorunları ve kullanımı için oluşturduğumuz içerik tablosuna ulaşın.

Reklam Yerleşimi & Optimizasyon

Reklam yerleşimi ve optimizasyonu için bizden ücretli destek alın!

Google Play güncellemeyi kabul etmiyor

mdgrdg

Üye
Üye
Web sitesi
muhammeddogrudag.com.tr
Merhaba, uygulama bir süre önce yayınladım ve ardından 1 güncelleme yaptım. Geçenlerde uygulama birkaç yenilik daha ekledim ve yeniden güncelleme gönderdim fakat 2 kez bu uyarıyı aldım. Sebebi ne olabilir?

Not: uygulamamın içinde diğer uygulamam için bir link ve kendi websitem için bir link bırakmışım. bunlar problem olabilir mi?

Uygulama içi görsel

1 numaralı görsel: Diğer takımlara tıklayınca uygulama içinde google play store'de bulunan diğer uygulamama açılıyor.

2 numaralı görsel: tıklayınca bir html dosyasında nasıl yapılacağına dair bilgi veriliyor

3 numaralı görsel: hakkımdaya tıklayınca uygulama içinde kendi webisteme açılıyor.

4 numaralı görsel: istek, öneri ve şikayete tıklayınca uygulama içinde google formlar ile oluşturduğum form sayfası açılıyor.

Uygulamayı paylaşmama sebebim eski sürüünde bunların hiçbirinin olmaması. Yardım eden herkese şimdiden teşekkürler

WhiteCat

Üye
Üye
3 numaralı görsel için admob ve adsense birlikte çalıştırılmaya çalışıldığında politika ihlali saydığını okumuştum.uygulamada admob reklamları varsa uygulama üzerinden siteye girince adsense reklamları da yükleniyor bunun yerine uygulamayı siz tasarladıysanız android view kullanmanız işinize yarayacaktır

mdgrdg

Üye
Üye
Web sitesi
muhammeddogrudag.com.tr
3 numaralı görsel için admob ve adsense birlikte çalıştırılmaya çalışıldığında politika ihlali saydığını okumuştum.uygulamada admob reklamları varsa uygulama üzerinden siteye girince adsense reklamları da yükleniyor bunun yerine uygulamayı siz tasarladıysanız android view kullanmanız işinize yarayacaktır
hocam, bu ve buna benzer sebeplerden dolayı hakkımda kısmını da uyguylama içinde html dosyasına bağladım. Uygulama içinde dışarıya verilen tek link google formlar. İnstagram Twitter linklerini de kaldırdım. Önceden aldığım uyarılarda sebebi yazardı ama artık onu da yazmıyorlar.

WhiteCat

Üye
Üye
Sosyal medya hesaplarına yönlendirdiğiniz linkler kendi uygulamamda izlenimlediğim kadarıyla sorun teşkil etmiyor.Google'ın dezavantajlarından birisi bu olay adsensede aynı şekilde politika ihlali var ama nerde olduğu yazmıyor.Html dosyasından kastınız web sitesi mi?

Tüm sayfalar yüklendi.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8