Neler yeni

AdSense Türkiye Destek Forumu

Aramıza hoş geldiniz. Bize katılarak AdSense hakkında destek isteyebilir ve destek isteyen öbür kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz. Unutmayınız, Google tatlı bi' serüven!

Soru Sorun

Tüm soru ve sorunlarınız için bir konu açın!

Adsense Rehberi

Genel Adsense sorunları ve kullanımı için oluşturduğumuz içerik tablosuna ulaşın.

Reklam Yerleşimi & Optimizasyon

Reklam yerleşimi ve optimizasyonu için bizden ücretli destek alın!

Sabit Konu Google Ürünleri Destek Forumu (Adsense Türkiye Desteği İle)

erenakkus

Google Bronze Product Expert
Destek Ekibi
Katılım
21 Nis 2020
Mesajlar
123
Tepkime puanı
37
Puanları
28
Konum
Erzurum
Web sitesi
www.siberguvenlik.site
Merhabalar Sayın Üyeler Ve Ziyaretçiler
Adsense Türkiye Olarak sizlere ücretsiz bir şekilde tüm bilgilerimizi kullanarak Adsense ürünündeki sorunlarınızı beraber çözdük ve sizlere daha çok katkıda bulunmak istiyoruz.
Bu sebeple yakında Google'nin Tüm Ürünleri hakkında Destek forumlarını adsenseturkiye.com.tr çatısı altında kurup başlatacağız. Tüm Google Ürünlerindeki Sorunlarınıza çözüm bulmak için Yöneticilerimiz ve Destek ekiplerimiz ile çalışmaktayız.

Saygılarımızla

Adsense Türkiye Ekibi
 

Must Leisure

Üye
Üye
Katılım
13 Şub 2020
Mesajlar
151
Tepkime puanı
59
Puanları
28
Konu ile alakalı mi bilmiyorum ama bir şeyler yazmak istiyorum
İnsanlarımız o kadar hazır cevap oldular ki ,öncelikle kendi çarene , kendin bakacaksın , eğer elinden bir şey gelmiyorsa gerekli yerlere yazı yazılır vede cevap beklenir. Gerek bu platformda gerekse başka yerlerde ,araştırma yapılmadan defalarca aynı konularla ilgili başlık açmaktan usanmadılar , sitenin üst kısmında arama sekmesi var , oraya derdini yazınca ne istediğini bulabiliyorsun. Fakat bunu tercih eden yok , etrafı kirletmek için araştırmadan başlık açılıyor, en çok dikkatimi çeken konu 2. adsense konusu ,bunu çaresi belli ,ben bile bir gönüllü yardımcı olarak aynı şeyler yazmaktan bıktım. Artık o konulara cevap yazmıyorum, sizlerin burada ücret aldığını düşünen kişi sayısı bir halı yüksek.
Para kazanmak için bir şeyler yapıyorsunuz önce bulunduğunuz yada ne yaptığınızı bilmeniz gerekiyor, hedefiniz para kazanmak olmasın , ne yaptığınızı bildiğiniz an o para zaten kendiliğinden gelecek...
Saygılarımla
 

erenakkus

Google Bronze Product Expert
Destek Ekibi
Katılım
21 Nis 2020
Mesajlar
123
Tepkime puanı
37
Puanları
28
Konum
Erzurum
Web sitesi
www.siberguvenlik.site
Merhabalar,
Değerli fikirleriniz için teşekkürler.

Saygılarımla
 

Bayram Şenakar

Teknik Destek
Yönetici
Moderatör
SEO Uzmanı
Webmaster
Katılım
23 Ocak 2019
Mesajlar
291
Tepkime puanı
263
Puanları
63
Yaş
19
Konum
Malatya
Web sitesi
fizetmedya.com
@Must Leisure Öncelikle güzel dilekleriniz için teşekkür ederiz. Sizi de sürekli aktif olarak forumumuzda görmekteyiz, bu bizim için çok güzel bir şey :) Destekleriniz için teşekkür ederiz.
Biz burada tamamen gönüllü bir ekip olarak hizmet vermekteyiz ve AdSense gelirimiz de tahmin edeceğiniz düzeylerdedir. Bu yüzden elbette burada para kazanma amacıyla değil, yardım etme amacıyla bulunuyoruz.
Forumumuzda eksikliklerin olduğunun ve geliştirilmesi gerektiğinin farkındayız. Umarım sizlerle çok daha güzel işler başaracağız, iyi ki varsınız 🙏
 
Tüm sayfalar yüklendi.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst