• AdSense'yi daha iyi kullanabilmek için AdSense Rehberi'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Adsense Ban gta gibi oyunların hilelerini paylaşmak yasak mı

gandalf

Üye
Üye
bildiğim kadarıyla online oyunların hilelerini paylaşmak yasak peki google gta 5 hileleri gibi diğer oyunların hilelerini ayırt edebiliyor mu?

gandalf

Üye
Üye
Konuyu daha detaylı anlatırsanız yardımcı olacağım?
mesela pubg hilesi programı paylaşmak yasak gta 5 hile kodları hani can doldurma silah hilesi filan bu tür hileleri paylaşmak günah mı yani yapımcıların oyuna eklediği hile kodlarını GOOGLE yapay zekası bu farkı anlar mı?

Yusuf ERGİŞİ

Google Gold Product Expert
Yönetici
Destek Ekibi
Web sitesi
yusufergisi.com
mesela pubg hilesi programı paylaşmak yasak gta 5 hile kodları hani can doldurma silah hilesi filan bu tür hileleri paylaşmak günah mı yani yapımcıların oyuna eklediği hile kodlarını GOOGLE yapay zekası bu farkı anlar mı?
@gandalf merhaba,

Destek ekibimizin değerli üyesi @Sezgin Güler arkadaşımıza teşekkür ederek eklemek istiyorum:

- Google Bot sitenizi tararken, 'hile', 'kumar', 'hack', 'crack', 'warez' gibi kelimeler üzerine yoğunlaşır. Bir kelime yakaladığında ise konu analiz eder. Analiz sonucuna göre değerlendirme yaparak size geri dönüş sağlar. Geri dönüş sağlaması iyi bir durum değildir.

Ancak, siz hile adı altında değil de kısa yollar olarak tabir ederseniz (bu bir örnek) bir sorun olacağını sanmıyorum. Bilinmelidir ki, adı üstünde 'hile' kelimesinin geçtiği her tür hareketin günah olduğunu biliyorum :) Günah mı diye sormuşsunuz o nedenle son açıklamayı yaptım :)

İyi dileklerimle

kadın forumu hayvan forumu