• AdSense'yi daha iyi kullanabilmek için AdSense Rehberi'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Güncelleme sonrası tesadüf mü bilemedim

KutukPrens

Üye
Üye
Öncelikle herkese merhaba, konum umarım doğru yerdedir.
Malum güncellemeye takılan Adsense hesaplarında eklediğimiz her site, onay alması gerekiyor. Aslında buraya kadar sorun yok. Ama bekleyişin bazen haftalar, hatta aylar sürmesi hepimiz için can sıkıcı olabiliyor.
Konuya uzatmadan geçiyorum. Arkadaşlarımdan üst üste edindiğim bilgilerle google botların siteyi ziyaret ettiği günler ya red ya da onay alınmış. Eklediğim bir sitenin 10 gündür onaylanmaması üzerine cache:site.com şeklinde son bot tarihini kontrol ettiğim zaman 3 hafta öncesini gösteriyordu. Bunun üzerine google gibi getir i kullanmamama rağmen yeni eklediğim bir makaleyi bu şekilde index almasını sağladım. Bunu yapalı 2 gün oluyor bu arada, bugün eklediğim site onaylandı. Tekrar cache:site.com ile sorguladığımda ise google botun siteyi ziyaret ettiğini gördüm.
Başlıkta da belirttiğim gibi, tesadüf olabilir. Bunun için garanti elbette vermiyorum, ama denemenizde fayda olabileceğini düşündüğüm için bu konuyu açma gereği duydum.
Herkes iyi forumlar..

kadın forumu hayvan forumu