Neler yeni

AdSense Türkiye Destek Forumu

Aramıza hoş geldiniz. Bize katılarak AdSense hakkında destek isteyebilir ve destek isteyen öbür kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz. Unutmayınız, Google tatlı bi' serüven!

Soru Sorun

Tüm soru ve sorunlarınız için bir konu açın!

Adsense Rehberi

Genel Adsense sorunları ve kullanımı için oluşturduğumuz içerik tablosuna ulaşın.

Reklam Yerleşimi & Optimizasyon

Reklam yerleşimi ve optimizasyonu için bizden ücretli destek alın!

Hesap Sorunları Hesabım durduk yere kapatıldı!

btnaslan

Üye
Üye
Hesabım ile bir domaine başvuru yapıyordum. Ancak 4-5 defa başka hesap var hatası aldı. Hesabım olmadığı halde bu hatayı veriyordu. Dedim hesabımı kapatıp yeniden açayım. Ancak hesap ayarları kısmı açılmadığı için bazı yerlerde bazı araştırma yaptım admob kapatın demişti gittim kapattım. Daha sonra başvuru yapmak için hesabımagirdim ve bir süpriz ile karşılaştım. HESABINIZ İHLALDEN DOLAYI KAPATILDI. @Yusuf ERGİŞİ hocam siz google adsense moderatörüsünüz. Lütfen yardımcı olun kafayı yicem.

Must Leisure

Üye
Üye
Yusuf beyi bulmanız zor. biz de uzun zamandır bulamıyoruz,

hakanbey

Üye
Üye
Merhaba,

Sorununuzu yüzeysel olarak değil, tane tane ve güzel anlam bütünlüğü ile yazarsanız, konuyu okuyan yetkili arkadaşta sizin titizliğinize göre cevap verecektir. Alel acele yazılan mesajlarda eksik bilgi çok olmaktadır. Yardım isterken bile gösterdiğiniz titizlik, sizin çalışma şeklinizi yansıtabilir. Bundan dolayı daha düzenli ve anlaşılır şekilde belirtirseniz daha hızlı yanıtlar alabilirsiniz diye düşünüyorum. :)

İyi çalışmalar.

DoğukanDemir

Google Silver Product Experts
Destek Ekibi
Web sitesi
twitter.com
Merhaba,

AdSense Hesabınızın kapatıldığını bildiren mailin içeriğini bizimle paylaşır mısınız?

Saygılarımla,
Doğukan

btnaslan

Üye
Üye
Merhaba,

AdSense Hesabınızın kapatıldığını bildiren mailin içeriğini bizimle paylaşır mısınız?

Saygılarımla,
Doğukan
Hocam hiç bir şekilde mail gelmedi. Sitemin onay ne durumda diye merak edip girdim ve bu manzara ile karşılaştım. Ama hesabınız kapandı diye bir mail gelmedi.

DoğukanDemir

Destek Ekibi
Web sitesi
twitter.com
Merhaba,

AdSense hesabınıza girip çıkan ekranın ekran görüntüsünü bizimle paylaşır mısınız?

Saygılarımla,
Doğukan

DoğukanDemir

Destek Ekibi
Web sitesi
twitter.com
Merhaba

Muhakkak mail gelmiştir. Spam klasörünüzü kontrol ediniz. Maillerinizi arama kısmında "AdSense" yazıp arayın ve o mailleri tek tek kontrol ediniz.

Saygılarımla,
Doğukan

EmreKilic

Moderatör
Moderatör

btnaslan

Üye
Üye
Hocam hesap kapanmış. O yazıyı okumam işe yaramaz.

Tüm sayfalar yüklendi.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8