• AdSense'yi daha iyi kullanabilmek için AdSense Rehberi'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Adsense Ban Hesabıma uyarı maili geldi.

MhmdAlmz

Üye
Üye
Web sitesi
mhmdalmz.com
Merhabalar,
Yaklaşık 4 senedir 1 uygulamamda Adsense kullanıyorum.
Dün bir mail geldi hesabındaki geçersiz etkinliği kaldır yoksa hesabını kapatırım diye.
"Yanlışlıkla Yapılan Tıklamaları Teşvik Eden Düzen - Beklenmedik Şekilde Başlatılan Geçiş Reklamları"
Adı altında. Menude X bir yere tıklandığında geçiş reklamı gösteriyordum. Bunda bir sakınca var mı ? 4 yıldır bu şekilde uygulama bir sorun olmamıştı.
Uygulama Android uygulamadır.
Yardımcı olur musunuz ? Ne yapmam gerekiyor ?

DoğukanDemir

AdSense Gümüş Ürün Uzmanı
Destek Ekibi
Web sitesi
twitter.com
Merhaba,

Bu @google.com ile biten bir e-posta adresi ile gelmediğini tahmin ediyorum. Doğru mudur? Eğer cevabınız evet ise endişelenmenize gerek yok. Spam olarak bildirebilirsiniz. Ek olarak size gönderilen o maili ekran görüntüsünü ve o maili gönderen e-posta adresini bana Özel Mesaj (PM) yolu ile gönderebilir misin?

Raporlarınızda herhangi bir anormallik görürseniz bunu Google'a bildirmenizi öneririm.
AdMob için Sabotaj bildirme Formu: AdMob
AdSense için Sabotaj bildirme Formu: Google AdSense

Saygılarımla,
Doğukan

DoğukanDemir

Destek Ekibi
Web sitesi
twitter.com
Merhaba,

O zaman ihlali hemen düzeltmenizi öneririm.

Saygılarımla,
Doğukan

MhmdAlmz

Üye
Üye
Web sitesi
mhmdalmz.com
@DoğukanDemir Hocam kafayı yicem :D
Şimdide böyle bir saçma hata veriyor . Mobil uygulamada ne web politika ihlali olabilir ? İhlali de anlamadım. Geçiş reklamlarını kaldırdım başka ne yapmam gerekiyor anlamadım ve reklam sunumumu kısıtladılar..

1564727461509.png

DoğukanDemir

Destek Ekibi
Web sitesi
twitter.com
Merhaba,

Aslında burada tüm gerekli bilgiler var. Web Yöneticisi kalite yönergelerinin çoğu AdMob içinde kullanılır. Özellikle şu resimdeki maddelere dikkat edin.

Saygılarımla,
Doğukan

kadın forumu hayvan forumu