Hesap Durduruldu diyor yardımcı olabilecek var mı acaba ??

karaman39

Üye
Üye
25 May 2019
5
3
3
Merhabalar arkadaşlar kullandığım email kasım aralık gibi hesabımı çaldırmıştım ondan sonra geri aldım adsense içinde olan alan adım vardı, adsense hesabımı silecektim fakat aşağıdaki yazı geldi;

Hesap Durduruldu
AdSense hesabınız bu giriş için şu anda devre dışı bırakılmıştır. AdSense hesabınızın durumu ile ilgili göndermiş olabileceğimiz iletiler için e-posta kutunuzuı kontrol etmenizi öneririz. Bazen iletilerimiz e-posta filtrelerine takılabilir. Bu nedenle e-posta hesaplarınızın Bulk/Spam klasörlerini de iletilerimiz için kontrol ettiğinizden emin olun.

Ondan sonra da başka gmail vardı oradaki adsense girip sitemi ekledim fakat orada bir sorun çıktı Başka bir AdSense hesabınız olmamalı. Kişi başına yalnızca bir hesaba izin veririz. Başka bir AdSense hesabınız varsa yenisini kullanmak için lütfen bu hesabı kapatın. diye yazı çıktı karşıma ben bu eski adsense giremediğim için hesabımı nasıl sileceğim ?

thread-6742981-11295721574441563676.jpg thread-6742981-11295721574441562249.jpg

CetinbasCihat

Üye
Üye
23 Eki 2018
305
225
43
Politikadan dolayı kapatıldığı için bir daha hesap açmanıza AdSense izin vermez. Durdurulan hesabı sadece itiraz ederek açabilirsiniz, kapatamazsınız.

• Beğen
Tepkiler: karaman39

karaman39

Üye
Üye
25 May 2019
5
3
3
Hocam politikaları uyuyordum hesap çalındığında hesap normal idi ondan sonra geri aldığımda başka bir mail adresi vardı ondan sonra hesap durduruldu diye mail geldi anlamadığım şu acaba içinde mailden dolayı mı yedim?

CetinbasCihat

Üye
Üye
23 Eki 2018
305
225
43
Hesap eskiyse, site eklediğinde direk onay alıp reklamlar çıkmaya başlıyorsa güncelleme almamış ise, hesap sizden çalındığında site eklenip politikalara uygun olmayan bir site kullanılmış olabilir. Mail eklendiği için kapatılmış olamaz :)

• Beğen
Tepkiler: karaman39

karaman39

Üye
Üye
25 May 2019
5
3
3
Hocam yolladım dün gece tekrar inşallah açılır para filanda istemiyorum Googleden sıfırlansın isterse yeterki hesap açılsında başka bir şey istemiyorum

• Beğen
Tepkiler: CetinbasCihat