Hesap durduruldu

mandrake

Üye
Üye
13 Şub 2020
5
0
1
Merhaba
2010 yılından beridir adsense hesabım da hesap durduruldu çıkıyor. Siteme tekrar yapmaya başladım. Aynı mailden olmak istedin ve devamlı kullandığım mail olduğu için tercih ettim. 10 yıldır hesap durduruldu demesi normal mi? Aktif etme şansım hiç yok mu? teşekkürler şimdiden

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,348
1,420
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Merhaba
2010 yılından beridir adsense hesabım da hesap durduruldu çıkıyor. Siteme tekrar yapmaya başladım. Aynı mailden olmak istedin ve devamlı kullandığım mail olduğu için tercih ettim. 10 yıldır hesap durduruldu demesi normal mi? Aktif etme şansım hiç yok mu? teşekkürler şimdiden

Merhaba,

Bu durum normaldir, 20 yıl da geçse yine aynı uyarıyı alırsınız.

Size tavsiyem; bir yakınınız adına, yakınınıza ait telefon (daha önce adsense hesap doğrulamasında kullanılmamış) numarası ile doğrulama yaparak yeni bir hesap oluşturmanız doğrultusunda olacaktır. Tüm sorumluluğun yakınınıza ait olacağını unutmayın.

Kolaylıklar diliyorum.

muscalll

Üye
Üye
10 Ara 2020
1
0
1
Merhabalar aynı konu olduğundan yeni konu açmak istemiyorum. Benimde hesbaım fehdildi yazıyordu. Şuan durduruldu yazıyor. Arkadaşımın adına yeni hesap açacağım, peki bu yeni hesaba eski sitelerimi ve android uygulamalarımı (5 web site biri blogspot ve 2 tane android uygulama mailler genelde farklı) bağlasam sıkıntı olur mu? web sitelerimin ve uygulamalarımın trafikleri var bunlardan gelir sağlamak istiyorum.