İlgili sitelerde ilgili reklamlar hakkında

Webmaster

Üye
Üye
28 Ara 2018
63
32
18
Merhaba, oyun sitesinde sadece oyun reklamları, ürün sitesinde sadece ürün reklamlarını gösterebiliniyor mu, yani bir oyun sitesinde halı yıkama reklamının çıkması isabetsiz oluyor ve bundan dolayı reklam engellemekten vakit kaybı yaşıyorum

Doğukan Demir

Google Diamond Product Expert
Destek Ekibi
8 Mar 2019
620
475
63
İstanbul
adsense-turkce.blogspot.com
Merhaba,

Google reklamları sitenin içeriğine göre ve ziyaretçinin aktivitelerine göre belirlemektedir. Bu size daha iyi kazanç sağlamanız içidir. Tabi reklamlarınızı belirli kategorilerde göstermek istiyorsanız bunun ayarlamasını yapabilirsiniz.

Saygılarımla,
Doğukan

• Beğen
Tepkiler: Webmaster

Webmaster

Üye
Üye
28 Ara 2018
63
32
18
Bu reklam dengesi kapandıktan sonra ne olacak hocam, ben şimdi bakıyorum yüzde yüze çekince gelirler baya bi düşüyor ortalama yüzde 20 oranında kayıp oluyor tbm lerde dipde bu sorunu nasıl çözebilirim.

Eren "Antares" Akkuş

Google Platin Ürün Uzmanı
Destek Ekibi
21 Nis 2020
328
205
43
Erzurum
erenakkus.com.tr
Merhabalar,
Sizlere tavsiyem dönüşüm izleme kullanmanızdır.
Google Ads size reklamlarınızın aldığı gösterim ve tıklama sayısını zaten gösteriyor artık aldığınız dönüşüm sayısını da gösteriyor Google Ads bunu dönüşüm izleme ile artık yapabiliyor.

Dönüşüm izlemeyi kurduktan sonra, ayarlamalar yaptığınızda kampanyalarınızın ne kadar etkili olduğunu görebilirsiniz. Örneğin, bir kampanyada değişiklik yapar ve dönüşüm oranınızın arttığını görürseniz bunun anlamı, yaptığınız değişikliğin kampanyanın performansını olumlu şekilde etkilediğidir.

Saygılarımla

• Beğen
Tepkiler: Webmaster

Webmaster

Üye
Üye
28 Ara 2018
63
32
18
Merhaba ben bir yayıncı olarak fikirlerinizi almak istemiştim efendim, siz yayıncı değil reklam veren bilgisi iletmişsiniz sanırım.

Eren "Antares" Akkuş

Google Platin Ürün Uzmanı
Destek Ekibi
21 Nis 2020
328
205
43
Erzurum
erenakkus.com.tr
Merhabalar,
Orda reklam vermek yazıdığı için yazdım özür dilerim.
Sizlere tavsiyem reklam inceleme merkezini kullanmanızdır. orda istediğiniz reklamları engelleyebilir istediklerinizi seçebilirsiniz.
Saygılarımla