Kapatılan Adsensedeki Domainlerim Başka Adsenselerden Onay Alamıyor

• Değerli kullanıcımız Ziyaretçi, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına forumumuzdaki kategorileri çeşitlendirdik. Ana sayfadan kategorileri inceleyebilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz kategoriler için sitenin en alt kısmında bulunan iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

arslan007

Üye
Üye
5 Kas 2018
7
3
3
10 Ocakta adsense hesabım kapaatıldı. İçerisinde 3 adet domain bulunuyordu.

Şuanda ne yaparsam yapayım hiçbir domainim farklı adsense hesaplarından onay alamıyor. içeriği komple değiştirdim. Sıfırdan yeni özgün ve uygun siteler oluşturdum ama onay alamıyorum.

Adsense domainlerimi kapatmış olabilir mi ? Adsende kapatılmadan önce ana sayfada reklam gösterimi durdurulmuşdu. İtirazda edemiyorum çünkü adsense hesabım kapatıldı. Yeni bir adsense hesabından onay almak için ne yapmalıyım. Trafiğim hala stabil gelir elde edemiyorum. Lütfen yardım...

baris

Üye
Üye
15 Eyl 2021
5
2
3
10 Ocakta adsense hesabım kapaatıldı. İçerisinde 3 adet domain bulunuyordu.

Şuanda ne yaparsam yapayım hiçbir domainim farklı adsense hesaplarından onay alamıyor. içeriği komple değiştirdim. Sıfırdan yeni özgün ve uygun siteler oluşturdum ama onay alamıyorum.

Adsense domainlerimi kapatmış olabilir mi ? Adsende kapatılmadan önce ana sayfada reklam gösterimi durdurulmuşdu. İtirazda edemiyorum çünkü adsense hesabım kapatıldı. Yeni bir adsense hesabından onay almak için ne yapmalıyım. Trafiğim hala stabil gelir elde edemiyorum. Lütfen yardım...
Sonuç ne oldu?