Lütfen yardımcı olursanız sevinirim

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
16 Eyl 2019
510
307
63

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
16 Eyl 2019
510
307
63
Efendim öncelikle çok teşekkür ediyorum fakat bu işi yapan çok insan var onlar nasıl yapıyor. Bunu merak ediyorum. Ve etiketlerimimi düzeltmeliyim sadece etikette sadece #tarot #fal mı yazmamalı (büyü diye birşey yazmıyorum. Kanal ismimde tarot var Birde sadece. Nasıl bir yol izleyebilirim
Bu durum market yanina market açmaya benziyor o iş yapiyor kesin bizde yapariz mantigiyla.Size gelen mailde iceriklerin para kazanmaya uygun olmadigi yazmakta,bu durumda mevcut iceriklerin para kazanmaya uygun olmadigini kanitlar niteliktedir.Dedigim formata cevirirseniz para kazanmanin acilma ihtimali artacaktır

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
16 Eyl 2019
510
307
63
Dediğiniz formata nasıl çevirebilirim benim işim taro astroloji değil demek istediğim bir sürü tarot kanalı var benim neden olmuyor. Ben sorumu yanlış mı ilettim anlamadım ki. Tarot bakan çoğu kişinin reklamı var para kazanması var ve astroloji değil tarot yapıyorlar. Gerçekten anlamadım etiketteki fal tarot yazılarını kaldırsam yeterli mi olacak benim işim astroloji değil. Gerçekten anlamadım. Tarot bakan bütün kanallar (astroloji asla değil) reklamları açıkken bende niye bu sorun var
Etiketleri kaldirmaniz bir şey degistirmez Esra hanim

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
16 Eyl 2019
510
307
63
Peki diğer tarot bakan hesapların reklamları neden açık? Bilmiyorum ben yönlendirmenizden hiçbirşey anlamadım size diğer tarot kanallarının reklamının açık olduğunu söylüyorum ama siz hala aynı şeyi söylüyorsunuz. Yani whatsapp tan ulaşma şansım varsa size oradan daha iyi anlatabilirim derdimi yoksa burdan net olarak kendimi ifade edemiyorum
Mesaj kutunuzu kontrol edin