• AdSense'yi daha iyi kullanabilmek için AdSense Rehberi'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Hesap Sorunları Marka hesabından adsense bilgilerine ulaşamama lütfen yardım !

Eren

Üye
Üye
Benim sorum şu ; Kişisel hesabımı marka hesabımla paylaşıyorum ve tüm işlemleri marka hesabından yapıyorum. Adsense giriş yaptığımda marka hesabıma dair hiç bir şey göremiyorum çünkü gmail aynı ve otomatik kişisel adsense hesabıma yönlendiriyor hep kişisel hesabıma ait olan veriler var. Ayrı bir adsense hesabımı almam gerekiyor lütfen yardım edin 🙏🏾

Yusuf ERGİŞİ

Google Gold Product Expert
Yönetici
Destek Ekibi
Web sitesi
yusufergisi.com
Benim sorum şu ; Kişisel hesabımı marka hesabımla paylaşıyorum ve tüm işlemleri marka hesabından yapıyorum. Adsense giriş yaptığımda marka hesabıma dair hiç bir şey göremiyorum çünkü gmail aynı ve otomatik kişisel adsense hesabıma yönlendiriyor hep kişisel hesabıma ait olan veriler var. Ayrı bir adsense hesabımı almam gerekiyor lütfen yardım edin 🙏🏾
Merhaba @Eren ,

Aynı adsense hesabı ile işlemlerinize devam edebilirsiniz. Bir kullanıcının bir tek adsense hesabı açmasına izin verilir. Sonuçta işletme değil. Aksi taktirde yeni oluşturacağınız adsense hesabı, önceki hesabınızı da riske atar ve çakışan hesap uyarısı alırsınız. Marka hesabınızın para kazanma sekmesine dokunduğunuzda nasıl bir ekran görüyorsunuz? Gerekirse ekran görüntüsü iletebilir misiniz?

İyi dileklerimle

kadın forumu hayvan forumu