• AdSense'yi daha iyi kullanabilmek için AdSense Rehberi'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Hesap Sorunları Mevcut Hesap

batukay

Üye
Üye
2 tane Adsense hesabı başvurusunda bulundum. Evden başkaları için. Adsense politikalarında bir kişinin bir hesabı olabilir diye biliyorum. Evde 4 kişiyiz. işin en komik kısmı iki hesapta bir birini gösterip mevcut Adsense hesabınız var diyor 😂😂. Hesap onaylanmadığı için de ikisinden birini kapatamıyorum ne yapmam lazım ?

Yusuf ERGİŞİ

Google Gold Product Expert
Yönetici
Destek Ekibi
Web sitesi
yusufergisi.com
2 tane Adsense hesabı başvurusunda bulundum. Evden başkaları için. Adsense politikalarında bir kişinin bir hesabı olabilir diye biliyorum. Evde 4 kişiyiz. işin en komik kısmı iki hesapta bir birini gösterip mevcut Adsense hesabınız var diyor 😂😂. Hesap onaylanmadığı için de ikisinden birini kapatamıyorum ne yapmam lazım ?
@batukay selam,

Geçmişi, çerezleri vs temizlemeden bu işlemi yapmışsanız sorun kaynağı o olabilir. Aynı zamanda aynı telefonla doğrulaması yapılmış hesaplar içinde bu durum geçerlidir. Lütfen, her bir kullanıcı için (mobil internet) farklı telefon ve ip bilgisi kullanarak işlemlere devam edin. Şu durumda çakışan hesap uyarısı almış olduğunuz hesap/hesaplarla ilgili, çözüm için ilgili birimden yanıt bekliyoruz. Bu konu ilgili sizden biraz sabır rica ediyoruz.

İyi dileklerimle

batukay

Üye
Üye
@batukay selam,

Geçmişi, çerezleri vs temizlemeden bu işlemi yapmışsanız sorun kaynağı o olabilir. Aynı zamanda aynı telefonla doğrulaması yapılmış hesaplar içinde bu durum geçerlidir. Lütfen, her bir kullanıcı için (mobil internet) farklı telefon ve ip bilgisi kullanarak işlemlere devam edin. Şu durumda çakışan hesap uyarısı almış olduğunuz hesap/hesaplarla ilgili, çözüm için ilgili birimden yanıt bekliyoruz. Bu konu ilgili sizden biraz sabır rica ediyoruz.

İyi dileklerimle
öncelikle size de selamlar.
Telefon numaralarını hiç daha önce kullanmadığım hesaplarla açtım. Gizli sekme kullandım. Mobil veri internetimi de kullandığım oldu. Teşekkürler

batukay

Üye
Üye
@batukay selam,

İyi dileklerimle
Arkadaşım evden açtı kendi numarası kendi adıyla yine bendeki hatayı verdi. Yanıt geldi mi acaba ?

Yusuf ERGİŞİ

Google Gold Product Expert
Yönetici
Destek Ekibi
Web sitesi
yusufergisi.com
Arkadaşım evden açtı kendi numarası kendi adıyla yine bendeki hatayı verdi. Yanıt geldi mi acaba ?
@batukay tekrar merhaba,

Bu konu ile ilgili mühendisler üzerinde çalışma yapıyorlar ve genel bir duyuru olarak herkesi bilgilendireceğim. Çakışan hesapların çözümüne ilişkin bir form vardı, o form üzerinden ilgili birime durumu iletebiliyordunuz, ancak son iki aya yakın zamandır bahse konu masa aktif değil ve yeni bir çözüm yolu üretmek için çalışıyorlar.

Sizleri bilgilendireceğim.

kadın forumu hayvan forumu