Mobil Uygulamamın GoogleAds Reklam Kampanyası Bütçe-Maaliyet belirleme sorunu

• Değerli kullanıcımız Ziyaretçi, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına forumumuzdaki kategorileri çeşitlendirdik. Ana sayfadan kategorileri inceleyebilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz kategoriler için sitenin en alt kısmında bulunan iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

egenen22

Üye
Üye
9 Ocak 2021
19
1
3
Merhabalar.

Ben 18 Ocak tarihinde günlük bütçe 10 TL, maaliyet 0.20 TL den reklamımı yayınlattım. İlk gün güzel bir grafik aldım daha sonra 2-3 gün indirme bile olmadı. Dahasında 15Tl'ye çıkarttım yine bir şey değişmedi. Daha sonra 15TL ye maaliyeti 1TL yaptım. Yani bu şekilde denemek yerine bilgisi olan birine sormayı istedim. Google Yardım ekibi bir tutar soyleyemeyeceklerini söylediler. Şuanda 150TL ücretsiz reklam kredi kampanyamı tanıttım ve günlük bütçemi 20TL maaliyetimi 1TL yaptım. Sizce en güzel matematik nasıldır teşekkür ederim.

2.Sorum uygulamamda her bölüm bitimi başına 1 reklam çıkıyor 5sn lik sizce bu oynayan kişi için oyunu bıraktırır mı? Uygulamam Boxed Number Throw. Reklam amacıyla sormak istemedim sadece alıcı gözünden bakmak için sormak istedim. Tşkler

Son düzenleme: