• AdSense'yi daha iyi kullanabilmek için AdSense Rehberi'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Sabit Konu Nedir şu PIN?

DoğukanDemir

AdSense Gümüş Ürün Uzmanı
Destek Ekibi
Katılım
8 Mar 2019
Mesajlar
380
Web sitesi
twitter.com
Merhaba,

PIN verdiğiniz adresi doğrulamak için ve ödeme almak için uygulanan şartlardan biridir. Google tarafından gönderilen PIN adresinize Türkiye'de PTT tarafından teslim edilir. Eğer evde bulunamazsanız kapıya bırakılır.

3 kere PIN isteme şansınız vardır. İlk PIN'i istedikten 3 hafta sonra PIN'iniz hala gelmez ise 2. kere PIN istersiniz. Bu sefer yine 3 hafta sonra PIN'iniz gelmez ise PIN için son istek hakkınızı yani 3. kere PIN istersiniz. Bu PIN 4 hafta içinde gelmez ise manuel olarak hesabınızı doğrulamanız gerekir. Manuel olarak hesabınızı doğrulamak için bu formu kullanınız: Google AdSense Unutmayın ki 3. PIN istemenizin üstünden 4 hafta geçmeden bu formu gönderirseniz büyük ihtimalle PIN girme süreniz uzar.

Formu doldurduktan sonra genelde 1-2 gün içinde cevap gelir. Ama bazı durumlarda bu süre 2-4 hafta sürebilir.

Saygılarımla,
Doğukan

AdSense Türkiye Forumu Destek Ekibi
 

Mübariz Zülfiqarov

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Katılım
1 Ara 2018
Mesajlar
163
merhaba 50 tl sınırına ulaştım, kartıma gelen tutarı doğruladım. Şimdi pin otomatik mi gelecek acaba. Pin gönder seçeneğini göremedimde
Merhabalar, kazançlarınız 10$ üzerinde olduğunda pin kodunuz otomatik oluşturulup adresinize gönderilir. Buna dair kırmızı uyarı bantı giriceksiniz. Ekstra bir işlem yapmanıza gerek yokdur.
 
Üst
ausozluk ankara üniversitesi sözlük kadın forumu