• AdSense'yi daha iyi kullanabilmek için AdSense Rehberi'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Nisan Ayı Adsense Ödemem Hala Kesinleşmedi.

merakta kal

Üye
Üye
Katılım
14 May 2019
Mesajlar
2
Merhaba, 30 Nisan akşamı youtube kanalımın tekrarlanan içerikten dolayı para kazanması kapatıldı. Bugün de baktım hala ödemem kesinleşmedi. Bir kaç arkadaşımın ay ortasında kapanmasına rağmen ödemeleri kesinleşti. Yardımcı olabilir misiniz, ne yapmam gerekiyor?
 

merakta kal

Üye
Üye
Katılım
14 May 2019
Mesajlar
2
Hesabım şuan da aktif, video yayınlayabiliyorum. Yeniden para kazanmasının açılma başvurusu 30 Mayıs'tan sonra başlıyor. Hatta enteresan bir durum daha var. Mayıs ayında da(şuana kadar) 192 tl gibi bir kazancım olduğunu gösteriyor Analytics. Ancak Nisan ayı kazancım kesinleşmedi hala. Onu alamayacağım sanırım..
 

Yusuf ERGİŞİ

Google Gold Product Expert
Yönetici
Destek Ekibi
Katılım
10 Nis 2018
Mesajlar
715
Web sitesi
yusufergisi.com
Tekrar selam @merakta kal,

Analytics üzerinden gördüğünüz kazançlar sizi yanıltmasın. Bahse konu kazançlar tahmini kazançtır ve ay sonunda bu kazançlar incelenir, kesinleşir. Kesinleşen kısmı adsense hesabınıza yansıtılır. Yansıtıldıktan sonra da kesinleşmiş kazançlarda geçmişe dönük bir haksız kazanç varsa o da geri mevcut kazançlarınız varsa ondan mahsup edilir, yoksa hatta tazmin yoluna dahi gidilebilir. Bu nedenle geçersiz etkinlik yada geçersiz trafik kaynaklı kazançlar nedeniyle hesabının para kazanma özelliği durdurulan ve/veya adsense hesabı durdurulan/kapatılan kullanıcılara ödeme yapılmamaktadır.

İyi dileklerimle
 


Üst
kadın forumu hayvan forumu