Ödeme Yöntemi Ekle Butonu

aytepk

Üye
Üye
12 May 2020
8
0
1
Merhaba adsense hesabımın her şeyi aktif youtube hesabıma bağlı. Ödeme Yöntemi eklemek için barın altındaki yer gri pasif durumda bunu nasıl düzeltebilirim.

Mübariz Zülfiqarov

Destek Ekibi
Destek Ekibi
1 Ara 2018
164
193
43
Merhabalar ödeme yöntemi eklemek için Adsense hesap bakiyenizin yeterli olmadığınnı görüyorum. Lütfen bekleyiniz. YouTube kazançlarınız Adsense hesabınıza yansıdıkdan ve gereksimleri karşıladığınızda aktif hale gelicekdir.

Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: aytepk

aytepk

Üye
Üye
12 May 2020
8
0
1
Merhabalar ödeme yöntemi eklemek için Adsense hesap bakiyenizin yeterli olmadığınnı görüyorum. Lütfen bekleyiniz. YouTube kazançlarınız Adsense hesabınıza yansıdıkdan ve gereksimleri karşıladığınızda aktif hale gelicekdir.

Teşekkürler

Google AdSense'ten ödeme alabilmeniz için kimliğinizi doğrulamanız gerekir.

Bu doğrulamanın tamamlanabilmesi için mevcut fotoğraflı resmi kimliğinizin (pasaport veya sürücü belgesi gibi) bir fotoğrafını paylaşmanız ve daha fazla bilgi sunmanız gerekir.

Bende hemen kimliğimin ön yüzünü çekerek işlemi yaptım, ardından 1 saat sonra şu mail geldi.

Kimlik doğrulama işlemi başarılı. Kimliğiniz doğrulandı. Lütfen Google AdSense hesabınızda oturum açın ve henüz yapmadıysanız birincil ödeme yöntemi belirleyin.

Bu işlemler dün oldu, 12.05.2020'de, bugün adsense'ye girdiğimde yukarıda kırmızı butonla şu uyarı geldi.

Adresinizi doğrulamadığınız için ödemeleriniz şu anda duraklatılmıştır.

Merak ettiğim, benim kimliğimi göndererek onayladığım ve adsensenin bana hesabın onaylandı dediği neydi? Ben adresimi nasıl onaylamam gerekiyor şu pozisyonda. Ödeme yöntemi hesapta resmi olarak bakiye gönderildiğinde açılacak peki bu adres sorunu nasıl olacak,

Ve bana zarf gelmesini mi beklemem gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

Mübariz Zülfiqarov

Destek Ekibi
Destek Ekibi
1 Ara 2018
164
193
43
Google AdSense'ten ödeme alabilmeniz için kimliğinizi doğrulamanız gerekir.

Bu doğrulamanın tamamlanabilmesi için mevcut fotoğraflı resmi kimliğinizin (pasaport veya sürücü belgesi gibi) bir fotoğrafını paylaşmanız ve daha fazla bilgi sunmanız gerekir.

Bende hemen kimliğimin ön yüzünü çekerek işlemi yaptım, ardından 1 saat sonra şu mail geldi.

Kimlik doğrulama işlemi başarılı. Kimliğiniz doğrulandı. Lütfen Google AdSense hesabınızda oturum açın ve henüz yapmadıysanız birincil ödeme yöntemi belirleyin.

Bu işlemler dün oldu, 12.05.2020'de, bugün adsense'ye girdiğimde yukarıda kırmızı butonla şu uyarı geldi.

Adresinizi doğrulamadığınız için ödemeleriniz şu anda duraklatılmıştır.

Merak ettiğim, benim kimliğimi göndererek onayladığım ve adsensenin bana hesabın onaylandı dediği neydi? Ben adresimi nasıl onaylamam gerekiyor şu pozisyonda. Ödeme yöntemi hesapta resmi olarak bakiye gönderildiğinde açılacak peki bu adres sorunu nasıl olacak,

Ve bana zarf gelmesini mi beklemem gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.
Merhabalae,
Tebrik ederim Adresiniz doğrulanmışdır. O kırmızı uyarı 48 saat içinde kaybolucakdır. Endişe etmenize gerek yok.

Politikaya uygun bol kazançlar dilerim

aytepk

Üye
Üye
12 May 2020
8
0
1
Merhabalae,
Tebrik ederim Adresiniz doğrulanmışdır. O kırmızı uyarı 48 saat içinde kaybolucakdır. Endişe etmenize gerek yok.

Politikaya uygun bol kazançlar dilerim

Teşekkürler, bugün böyle bir bildiri geldi. Ayrıca benim banka onaylı 1 kere para çektiğim hesabım vardı, onu kapattım. Tekrar onu açarsam burada kazandığım ücretleri oraya yönlendirirler mi yoksa bu kazançlarım bu hesapta mı kalacak? en mantıklısı galiba tekrar zarfı bekleyip, düzenli olarak bu hesabı kullanmam olacak. a.png

Mübariz Zülfiqarov

Destek Ekibi
Destek Ekibi
1 Ara 2018
164
193
43
Hocam diğer para kazanan hesabımı açsam, youtube'u oraya bağlasam kazandığım para şuan yok mu olur yoksa oraya geçer mi?
YouTube tarafından bilgim yok, ama size önerim diğer hesabınızı açmamanız. Çünkü kişi basina tek hesap izin verilmekde. Yani çifte hesap sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Ve buda bu dönemde büyük sorun olur. En iyisi beklemek. Ve bu adsensede kazançlarınızı diğer adsense hesabına aktarmak mümkün değildir.

• Beğen

Must Leisure

Destek Ekibi
Destek Ekibi
13 Şub 2020
309
126
43
Hocam diğer para kazanan hesabımı açsam, youtube'u oraya bağlasam kazandığım para şuan yok mu olur yoksa oraya geçer mi?
Diğer hesap derken , bu adsense zaten olamaz, çünkü buna müsaade etmiyor ,eğer ederse , isminiz banlanır , fakat bahsetmiş olduğunuz başka bir google hesabındaki youtube kanalınız yada siteniz var ise şu an aktif olan size ait yada başkasına ait olan adsense ye ekleyebilrsiniz, reklamlar bölümünde URL kısmına da o seçenek mevcut

• Beğen