• AdSense'yi daha iyi kullanabilmek için AdSense Rehberi'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Hesap Sorunları Ödeme yöntemi eklenmiyor acil yardım edin lütfen.

BATUREISTR

Üye
Üye
Adsense hesabımda 280 TL var fakat ödeme yöntemi ekleyemiyorum.
Aldığım hata aşşağıdaki gibidir.

Opera Anlık Görüntü_2019-07-16_044904_www.google.com.png

2.png

HESABA ÖNCEDEN BİR BANKA EKLEMİŞTİM BÖYLE BİR HATA VERİYOR - DÜZELT SEÇENEĞİNE BASINCA DA AŞŞAĞIDAKİ HATAYI ALIYORUM.

3.png

Son düzenleme:

abrahambauer

Üye
Üye
Hesabınıza gelen herhangi bir ödeme oldumu ? Hesap bilgilerini girdiğinizde size deneme ödemesi yapıyor sistem ?

Cihat Özgen

Yönetici
Yönetici
Uzm.Mühendis
Destek Ekibi
Web sitesi
www.cihatozgen.net.tr
@Cihat Özgen @Yusuf ERGİŞİ - Hocam lütfen yardım edin.

Lazım Olursa diye ;

Yayıncı Kimliği

pub-4719966623971242

Müşteri kimliği

8983350789
Merhaba.

Chorome gizli sekmeden açıp başka bir banka bilgileri girerek denermisiniz. Bunları yaptıktan sonra . Gereken bilgilendirmeyi tekrar aynı konu başlığı altında sonucu yazarmısınız

Son düzenleme:

Sezgin Güler

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Merhaba, bunları denediniz mi?

Daha önce banka hesabı eklediniz mi sorunsuz veya başka banka hesabı eklemeyi denediniz mi?
Bir den fazla hesap eklemede bulundunuz mu, ya da üst üste hesap eklemede zorladınız mı?
Banka hesabı eklerken ingilizce karakter kullandınız mı?

BATUREISTR

Üye
Üye
Merhaba, bunları denediniz mi?

Daha önce banka hesabı eklediniz mi sorunsuz veya başka banka hesabı eklemeyi denediniz mi?
Bir den fazla hesap eklemede bulundunuz mu, ya da üst üste hesap eklemede zorladınız mı?
Banka hesabı eklerken ingilizce karakter kullandınız mı?
Hocam hepsini denedim olmuyor. üst üste hesap ekelemde zorlamadım.

DoğukanDemir

AdSense Gümüş Ürün Uzmanı
Destek Ekibi
Web sitesi
twitter.com
Merhaba,

Destek ekibi ile iletişime geçin'e tıkladığınızda sizi hangi linke yönlendiriyor?

Saygılarımla,
Doğukan

DoğukanDemir

AdSense Gümüş Ürün Uzmanı
Destek Ekibi
Web sitesi
twitter.com
Hocam öyle bir seçenek yok geri bildirim var oda buraya atıyor. buradan daha önce mesaj gönderdim ama ne geri dönüş alabildim ne birşey.
Merhaba,

Siz yine de geri bildirimi gönderin sorunuzu detaylı bir şekilde açıklayın. Bu geri bildirimleri inceleyen özel bir ekip var Google içerisinde. Eğer gerekli ise size geri dönüş yaparlar.

Saygılarımla,
Doğukan

BATUREISTR

Üye
Üye
Merhaba,

Siz yine de geri bildirimi gönderin sorunuzu detaylı bir şekilde açıklayın. Bu geri bildirimleri inceleyen özel bir ekip var Google içerisinde. Eğer gerekli ise size geri dönüş yaparlar.

Saygılarımla,
Doğukan
Hocam son derece detaylı olarak yaklaşık 10 kere gönderdim zaten. 2-3 gün arayla hemde.

ausozluk ankara üniversitesi sözlük kadın forumu