• AdSense'yi daha iyi kullanabilmek için AdSense Rehberi'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Onaylandık (:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bayram Şenakar

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Web sitesi
technografi.net
1567907407635.png

Uzun süredir (yaklaşık 11 ay) Adsense ile sorun yaşıyorduk.
Domainimiz banlı olduğu için iki ay kadar önce .net domain alıp 3 hafta önce taşıdık ve sonuç bu :)

Adsense ile ilgili sorun yaşayan arkadaşlara forumda fazlasıyla yardım edeceğim :)

Ferit

Üye
Üye

Bayram Şenakar

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Web sitesi
technografi.net
abd seçince derken? Orayı pek anlamdım
Yabancı dilde gelirler daha yüksek olduğu için seçmiş muhtemelen.
Ancak ilk onay sürecini atlatsa bile, siteye reklam ekledikten sonra botlar yayının İngilizce olmadığını fark edecektir.

CHaRiSMa

Üye
Üye
Web sitesi
buradabiliyorum.com
abd seçince derken? Orayı pek anlamdım
Hesabınız onaylandı denince ülke seçimi yapıyorsunuz sonrasında ödeme eşiğine ulaşınca verdiğiniz adrese pin gönderiliyor ben abd seçince onaylatamıyorum hesabı.
Yabancı dilde gelirler daha yüksek olduğu için seçmiş muhtemelen.
Ancak ilk onay sürecini atlatsa bile, siteye reklam ekledikten sonra botlar yayının İngilizce olmadığını fark edecektir.
Benim sitede ingilizce bölümde varda işte adres onaylatamayınca neye yarar :/

haldem

Üye
Üye
Merhaba,
sizlere buradan ulaşma şansı verdiğiniz için teşekkür ederiz.
Youtube kanalı açtık ve yüklemelere devam ediyoruz. Abone sayısı ve toplam izlenme sınırını çoktan geçtik. Bunun üzerine youtube kanalına girdim. Adsense hesabı için uğraşırken kanalımızın inceleme altında olduğunu gördüm. Yani otomatik incelemeye almış ve 10. gündeyiz. henüz para kazanmanın aktif olduğuyla ilgili mesaj gelmedi.
Bu arada blog hesabı için adesense hesabı açmıştık. Tek adsense hesabına izin verildiğinden bunu da kapattık. Youtube kanalı için adsense hesabı açıp açmadığımızı hatırlamıyoruz. Hesap açma kısmına gelmeden doğrudan otomatik inceleme kısmına getiriyor. Burdan ileriye gitmemize izin vermiyor, devam ederseniz hesabınız yeniden incelemeye alınır diyor.
1. Adsense hesabı açmamış olsak, kanal inceleme kısmına yönlendirir mi?
2. Adsense hesabı açmamış isek kanal para kazanma onayı alırsa adsense açabilir miyiz?
Teşekkür ederim...
Halil...

Bayram Şenakar

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Web sitesi
technografi.net
@haldem Merhaba,
Onay süreci 14 güne kadar uzayabilmekte. 4 gün daha bekleyin, sonuçlanacaktır muhtemelen. Ayrıca onaylandıktan sonra Website için de ekleme yapabilirsiniz panelden. Ancak öbür hesabı kapattığınızdan emin olun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kadın forumu hayvan forumu