Otomatik Reklam Yerleşimi

OLTANALKAN

Üye
Üye
20 Nis 2018
9
15
3
ANKARA
teknoltan.com
Merhabalar, otomatik reklam yerleşimi kullanıyorum, düne kadar sorun yoktu ancak dünden itibaren anasayfada saçma sapan yerlerde reklamlar gösterilmeye başlandı, sitenin anasayfasında görsel yapısını bozacak şekilde reklam yerleşimi yapıyor. ve sitenin anasayfasında görsel yapısını'da bozuyor. bunun için ne yapabilirim ?

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Merhabalar, otomatik reklam yerleşimi kullanıyorum, düne kadar sorun yoktu ancak dünden itibaren anasayfada saçma sapan yerlerde reklamlar gösterilmeye başlandı, sitenin anasayfasında görsel yapısını bozacak şekilde reklam yerleşimi yapıyor. ve sitenin anasayfasında görsel yapısını'da bozuyor. bunun için ne yapabilirim ?

Merhaba @OLTANALKAN :)

teknoltan.com sitenizi incelediğimde reklam birimlerinizi inceledim ancak aksi bir durum göremedim, rica etsem ekran görüntüsü iletebir misiniz? Bu arada esnek reklam birimleri kullanıyorsunuz değil mi? ve o kodları sınırlandırabilirsiniz, yani esnekliği şu ölçütlerden fazla olmasın, şu boyutu geçmesin vs gibi. Ayrıca en çok kazandıran reklam boyutlarına ilişkin kılavuzuda incelemeniz sizin için çok avantajlı bir durum oluşturabilir :)

Birda otomatik reklam birimlerinizde kalem simgesine dokunarak ilgili seçenekleri kapatıp onayladıktan sonra, tekrar aktif etmeyi de dener misiniz?

Kolaylıklar dilerim :)

.

OLTANALKAN

Üye
Üye
20 Nis 2018
9
15
3
ANKARA
teknoltan.com
Otomatik reklam birimi anasayfada aşağıdaki gibi bir reklam yerleşimi yapmaya başladı 2-3 gündür sitenin şeklini şemalini dağıtıyor..
otomatik reklam biriminden hangisini kapatmam gerekiyor acaba tam olarak ?
3232.jpg

Yusuf ERGİŞİ

Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Otomatik reklam birimi anasayfada aşağıdaki gibi bir reklam yerleşimi yapmaya başladı 2-3 gündür sitenin şeklini şemalini dağıtıyor..
Ekli dosyayı görüntüle 13

Tekrar selam ☺️

Mobilde herşey çok normal, masaüstü platformlar için de kontrol edeceğim. Şu an mobildeyim :( Bu arada çerezler, geçmiş vs temizledikten sonra tekrar dener misiniz? Benim kişisel blog sitemde de benzer sorun yaşamıştım (sol reklam alanı) o alanı kullanmayarak çözdüm ama benimki eklenmiş bir reklam birimi idi. İlk fırsatta göz atarak gerekirse ilgili birimden fikir alırım.

Biraz sabır rica ediyorum 🙏🏻

.

samsunlu

Üye
Üye
27 Nis 2018
12
16
3
Merhaba,

Otomatik reklam kodu bazen sitenin görüntüsü kayabiliyor.Mobil ile giriş sağladığımızda üst temada örneğin; 970x100 gibi içeren reklam içeriyor ve tema kayabiliyor.Otomatik reklam kodunu yazı içine eklemenizi tavsiye ederim.

İyi günler.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

Yusuf ERGİŞİ

Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Ekli dosyayı görüntüle 13

Tekrar selam Oltan 😊

Samsunlu arkadaşımızın ilettiği konuyu değerlendirmeniz ben inceleme yapıncaya kadar faydalı olabilir 👍🏻

Kolaylıklar diliyorum ☺️

.

Yusuf ERGİŞİ

Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Aynen Yusuf hocam, header'den kaldırıp sayfa ve yazı içerine çektim böyle daha sağlıklı olacaktır , ilginiz için teşekkür ederim Samsunlu / Yusuf hocam.

Rica ederiz 😊 Umarım en kısa zamanda kazancınız katlar oranda artar, bu durumda bizlerde sizin mutluluğunuza katkı sağlamış olmaktan mutlu oluruz 🙏🏻

.

• Beğen
Tepkiler: samsunlu

Cihat Özgen

Yönetici
Geliştirici
Emekli - Yaşlı
Webmaster
10 Nis 2018
580
567
280
Rusya
www.cihatozgen.net.tr

Oltan hocam otomatik reklam kodları makale içerisinde daha iyi sonuç veriyo