Para kazanma özelliğine uygun değilsiniz

cilingirhocası

Üye
Üye
18 Nis 2020
7
3
3
Merhaba. Youtube kanalıma bağlı olan adsense hesabım devre dışı bırakıldı. Haliyle youtube reklam ve para kazanma devre dışı kaldı. Ancak aktif olan bir adsense hesabım ile değiştirdim youtube adsenseyi. Durum ve özelliklerden baktığım da para kazanma etkinleştir dediğim de
Para kazanma özelliğine uygun değilsiniz bu uyarıyı veriyor.

durum ve özelliklerde bu yazıyor (Videolarınızdan para kazanmak için bir AdSense hesabınızın olması gerekir.) etkinleştir dediğimde uygun değil diyor.
Ekran Alıntısı.PNG Ekran Alıntısı2.PNG

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

Must Leisure

Destek Ekibi
Destek Ekibi
13 Şub 2020
318
136
43
Adsensenizin banlanmasının sebebi zaten youtube üzerinden gelen , bir uyarıdan dolayıdır, eğer adsensenizi başka bir web sitesine bağli deyilse ilk söylediklerim geçerli,bu konuda bende de sorun var ama hala bir çözüm yok , gerekli olan yerlere yazı yazdık henüz dönüş gerçekleşmedi
türk forumlarında yardm istıyoruz burası adsense sorunu dıyorlar youtube yardım etmiyoruz vede geçiştiryorlar , ama sorun adsense ye bağlanamamak
Kanalınızı deneme amaçlı marka hesabına taşımaya çalışın eğer uyarı alıyorsanız kanalınız gecici tıklamadan ötürü para kazanma iptal edilmiş demektir , vede bu adsense nin iptalı yada ban sebebidir
Bu konu ile alakalı maillerde bir uyarı yoksa, mühtemelen bot incelemesinden kaynaklanan bir durum , itiraz formu göndermelisiniz.onada ne zaman bakarlar belli değil ben 2 aydır beklemdeyim.
tam olarak sebebplerinin ne olduğunubını bize paylaşırsanız memnun oluruz
*Adsense ile bilikte kanalında para kazanması iptal olduğundan başka bir adsense ye de bağlamanız zor.

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Merhaba. Youtube kanalıma bağlı olan adsense hesabım devre dışı bırakıldı. Haliyle youtube reklam ve para kazanma devre dışı kaldı. Ancak aktif olan bir adsense hesabım ile değiştirdim youtube adsenseyi. Durum ve özelliklerden baktığım da para kazanma etkinleştir dediğim de
Para kazanma özelliğine uygun değilsiniz bu uyarıyı veriyor.

durum ve özelliklerde bu yazıyor (Videolarınızdan para kazanmak için bir AdSense hesabınızın olması gerekir.) etkinleştir dediğimde uygun değil diyor.
Ekli dosyayı görüntüle 1174 Ekli dosyayı görüntüle 1175

Merhaba @cilingirhocası ,

Evet üzülerek belirtmeliyim ki bahse konu kanalınızı artık kullanamayacaksınız. Daha evvelki deneyimlere ve kullanıcıların ilettiklerine göre, itiraz gönderen kullanıcılar olumsuz geri dönüş aldılar. Politikalar ekibi hem youtube tarafında hem adsense tarafında oldukça kararlı ve sert davranışlar sergiliyorlar.

@Must Leisure arkadaşımızın ilettiği doğru yanıt ve katkıları için çok teşekkür ediyorum.

Kolaylıklar dilerim,

• Beğen
Tepkiler: Bayram ŞENAKAR