Neler yeni

AdSense Türkiye Destek Forumu

Aramıza hoş geldiniz. Bize katılarak AdSense hakkında destek isteyebilir ve destek isteyen öbür kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz. Unutmayınız, Google tatlı bi' serüven!

Soru Sorun

Tüm soru ve sorunlarınız için bir konu açın!

Adsense Rehberi

Genel Adsense sorunları ve kullanımı için oluşturduğumuz içerik tablosuna ulaşın.

Reklam Yerleşimi & Optimizasyon

Reklam yerleşimi ve optimizasyonu için bizden ücretli destek alın!

Hesap Sorunları PIN Gelmemesi ve onay süreci 4.pin

nocleva

Üye
Üye
Merhaba yaklaşık 1 saat önce 4.ye PIN talep ettim ancak bunun da elime ulaşmayacağını biliyorum. Acaba bilgilerimi göndererek hesabı onaylatma formu ne zaman veya nasıl açılır, ne yapmam gerekli yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.

Cihat Özgen

Yönetici
Yönetici
Uzm.Mühendis
Destek Ekibi
Web sitesi
www.cihatozgen.net.tr
Merhaba yaklaşık 1 saat önce 4.ye PIN talep ettim ancak bunun da elime ulaşmayacağını biliyorum. Acaba bilgilerimi göndererek hesabı onaylatma formu ne zaman veya nasıl açılır, ne yapmam gerekli yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.
4 pinin üzerinden bir süre geçmesini bekleyiniz şayet 4 üncü pinde gelmesse. tekrar aynı konu altında hatırlatma yapınız.

Sezgin Güler

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Merhaba,

Öncelik şunu söylemek istiyorum her bir PIN süresi 4 haftadır. Bu süre içerisinde gelmezse tekrar istemeniz gerekir.
Ancak her PIN istendiğinde gelme ihtimali düşer. Bu yüzden manuel olarak formu doldurmadan ve göndermeden önce adresinizi doğru olduğundan emin olun eve gelen fatura bilgilerine bakarak doğrulayabilirsiniz.

Bunu yaptıktan sonra formu gönderin en kısa sürede tekrar PIN isteğiniz açılacaktır ve PIN isteyebilirsiniz.

Saygılarımla,
Sezgin

Tüm sayfalar yüklendi.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8