reklamlar cıkmıyor

kpmedya

Üye
Üye
5 Ağu 2021
20
10
3
iyi günler web sitem reklam yayınlama onaylandı yanlız adsense hesabım 4 gün önce onaylandı bende bugun reklam kodlarını siteme ekledim fakat reklamlar cıkmıyor alan beyaz cıkıyor ve ads.txt dosyası uyarı aldım onuda ana dizine ekledim ama siteye 3 4 saat sonra kontrol etme me ragmen reklamlar cıkmıyor nedeni nedir sizce sitem Adsız.png

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
iyi günler web sitem reklam yayınlama onaylandı yanlız adsense hesabım 4 gün önce onaylandı bende bugun reklam kodlarını siteme ekledim fakat reklamlar cıkmıyor alan beyaz cıkıyor ve ads.txt dosyası uyarı aldım onuda ana dizine ekledim ama siteye 3 4 saat sonra kontrol etme me ragmen reklamlar cıkmıyor nedeni nedir sizce sitem Ekli dosyayı görüntüle 2167
Merhaba @kpmedya ,

Reklamlarınız sağlıklı bir şekilde yayındadır. Organik trafiğinizi iyi durumda tutmanız reklamlarınızın için hayati önem taşıdığından, seo çalışmasını elden bırakmayın.

Reklam yerleşimi politikasına ters düşen bir kaç önemli konuyu ekran resmi ile işaretledim ve iletiyorum. Popup açılır pencelerer, sayfa kaydıkça sabit kalan reklamlar istenmeyen durumlardır. Bilginize

Politikalara uygun bol kazançlar dilerim.

Ekli dosyalar

• kpmedya.PNG
    kpmedya.PNG
    327.2 KB · Görüntüleme: 5

kpmedya

Üye
Üye
5 Ağu 2021
20
10
3
Anladım hocam yan reklam ve bildirim çubuğunu kaldırıyorum şimdi peki reklam yerleşimi icin otomatik reklamlar kullanmak mantıklımı veya reklamları kendim yerleştirmem dahamı iyi olur

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ