Çözüldü Reklamsız Siteyi Reklamlı Siteye Yönlendirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarkTekno

Üye
Üye
2 Haz 2019
5
3
3
Merhabalar, şimdi bir x sitemiz var bir de y sitemiz. Y sitemiz bir blog sayfası ve düzenli olarak içerik atılıyor. X sitemizde (instagram takipçi paneli) ise adsense reklamı yok adsense'den reklam alamayacağımızı düşünüyoruz tabi uğraşsak alırız ama içerik atmakla uğraşmak istemiyoruz. Bu x sitesine kullanıcılar bazı bilgiler ile giriş yapıyor ve giriş tuşuna bastığı an ysite/geçiş.php ye yönlendiriyor, 5 saniye sonra linke tıklayan kullanıcı tekrardan x sitesine yönlendiriliyor . Y sitesi hali hazırda aktif bir site ve makaleler paylaşılıyor bu siteye geçiş.php diye bir bölüm açılmış ve sanki siteden bağımsız gibi sadece bir siteye yönlendirmelik bir URL var ve y sitesine makale okumak için giren bir kullanici o urlyi görmeyecektir, sadece x sitesinden gelen kullanıcı bilecektir. Sorum tam olarak şu hocam ban yer miyiz? Teşekkürler

Örn: xsite/login>ysite/gecis.php>xsite/home

Burada y sitede sadece 5 saniye bekletip adsense reklamı göstereceğiz.

X sitesi ise takipçi hilesi paneli.

• Beğen
Tepkiler: omerbey

Bayram ŞENAKAR

Dijital Pazarlama Uzmanı
Üye
23 Ocak 2019
366
375
63
23
Malatya
bayramsenakar.com.tr
adsense'den reklam alamayacağımızı düşünüyoruz tabi uğraşsak alırız
Takipçi hile panellerine Adsense alamazsınız.
ysite/geçiş.php
UTF-8 dışında karakter içeren bir web dosyası kullanmanızı önermiyorum.
Sorum tam olarak şu hocam ban yer miyiz?
Ban yemeniz Google'ın bunu algılayıp algılamayacağına bağlı. Adsense alsanız bile trafik sürekli itibarı düşük domaine gideceği için TBM ve BGBG gibi değerleriniz normal olarak düşük olacaktır.

DarkTekno

Üye
Üye
2 Haz 2019
5
3
3
Takipçi hile panellerine Adsense alamazsınız.

UTF-8 dışında karakter içeren bir web dosyası kullanmanızı önermiyorum.

Ban yemeniz Google'ın bunu algılayıp algılamayacağına bağlı. Adsense alsanız bile trafik sürekli itibarı düşük domaine gideceği için TBM ve BGBG gibi değerleriniz normal olarak düşük olacaktır.
Cevabınız için teşekkür ederim, sitemizi istemeyen çekemeyen bazı arkadaşlar var. Bu sistemi (gecis.php) uygularsak şikayet edildiğimiz zaman ban yeme ihtimalimiz var mıdır?

• Beğen
Tepkiler: omerbey

omerbey

Üye
Üye
17 Haz 2019
4
1
3
Hocam Sitemizi direk itibarsız siteye değil de bir blogger.com sayfasına yönlendirsek ve makalelerin başlığından bir tanesine instagram takipçi için gelenler burdan desek tıklayan siteye gitse yine de ban yer miyiz?
Burayı da istila etmek istemiyoruz ama insanoğlu işte bilgiye aç. Yanıtınız için şimdiden teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: DarkTekno

Bayram ŞENAKAR

Dijital Pazarlama Uzmanı
Üye
23 Ocak 2019
366
375
63
23
Malatya
bayramsenakar.com.tr
Son dediğiniz elbette daha mantıklı ancak ben yine de 100% garanti veremiyorum.
Ayrıca konu illegal kazanç ile alakalı olduğu için bu konuyu burada kesiyorum.
İyi günler dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...