Saldırı Sonucu Ban Yemiştik...

• Değerli kullanıcımız Ziyaretçi, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına forumumuzdaki kategorileri çeşitlendirdik. Ana sayfadan kategorileri inceleyebilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz kategoriler için sitenin en alt kısmında bulunan iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

vvelitkn

Üye
Üye
27 May 2020
2
0
1
Merhaba arkadaşlar, biz aylar önce birtakım saldırılar sonucu Adsense hesabımızı kaybettik. Google'a binlerce kelimeden oluşan raporlar göndermemize rağmen olumlu sonuç alamadık. Forumda sitemin açık adresini verdim, biz yeniden Adsense kullanmak istiyoruz, bilgi birikim, tecrübe yardımı dokunabilecek herhangi bir şey bizi mutlu eder. Teşekkürler

Eren Akkuş

Google Silver Product Expert
Uzm.Mühendis
Destek Ekibi
21 Nis 2020
325
203
43
Erzurum
bloggerturkiye.web.tr
Merhabalar,
Google reklamverenlerin çıkarları için hesapları devre dışı bırakabilir ama sonrasında
Yaşadığınız sorunları çözmek için sizinle çalışmaya hazırlar. Bu kararın hatalı olduğunu düşünüyorsanız ve geçersiz trafiğin sizin ya da sorumlu olduğunuz kişilerin yaptığı işlemler veya ihmallerden kaynaklanmadığı konusunda samimiyseniz geçersiz etkinlik itiraz formunu kullanarak itiraz edebilirsiniz.

İtirazınızı aldıktan sonra, sizi kısa sürede bilgilendirmek için elimizden geleni yapar ve gerekli gördüğümüz işlemi uygularız. Hesabınızın yeniden etkinleştirileceğini garanti edemeyeceğimizi unutmayın.

İtirazınızla ilgili olarak bir karara vardığımızda, daha sonra yapılan itirazlar dikkate alınmayabilir ve sizinle iletişimi tamamen sonlandırabiliriz.

Tescilli algılama sistemimizi korumamız gerektiği için, yayıncılara web sayfaları, kullanıcılar veya yararlanılmış olabilecek üçüncü taraf hizmetleri dahil olmak üzere hesap hareketleriyle ilgili herhangi bir bilgi veremiyoruz.

Google, geçersiz trafiği çok ciddi bir şekilde ele alır ve reklamverenin maliyetlerini ya da yayıncının kazançlarını yapay olarak artırabilecek bir kullanım modeline uyup uymadığını belirlemek için tüm tıklama ve gösterimleri analiz eder. Bir AdSense hesabının, Google Ads reklamverenleri açısından risk teşkil edebileceğini tespit edersek, reklamverenlerin çıkarlarını korumak için o hesabı devre dışı bırakabiliriz.

AdSense hesaplarının geçersiz trafik gerekçesiyle devre dışı bırakılmasının yaygın nedenleri hakkında daha fazla bilgi

Son olarak, Şartlar ve Koşullarımızda da özetlendiği gibi, Google hangi etkinliklerin geçersiz trafik olduğunu belirlerken kendi karar verme yetkisini kullanır.

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
16 Eyl 2019
460
291
63
Merhaba arkadaşlar, biz aylar önce birtakım saldırılar sonucu Adsense hesabımızı kaybettik. Google'a binlerce kelimeden oluşan raporlar göndermemize rağmen olumlu sonuç alamadık. Forumda sitemin açık adresini verdim, biz yeniden Adsense kullanmak istiyoruz, bilgi birikim, tecrübe yardımı dokunabilecek herhangi bir şey bizi mutlu eder. Teşekkürler

Ban durumunda yeni adsense hesabi acilmasini tavsiye ediyoruz,banlanan adsense hesapları hata sonucu banlansa bile çok geç sonuçlanıyor bu durum, bu yüzden bir yakınınız adina adsense acabilir adsenseden para kazanmaya devam edebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: sahinselcuk

Eren Akkuş

Google Silver Product Expert
Uzm.Mühendis
Destek Ekibi
21 Nis 2020
325
203
43
Erzurum
bloggerturkiye.web.tr
Ban durumunda yeni adsense hesabi acilmasini tavsiye ediyoruz,banlanan adsense hesapları hata sonucu banlansa bile çok geç sonuçlanıyor bu durum, bu yüzden bir yakınınız adina adsense acabilir adsenseden para kazanmaya devam edebilirsiniz.

ATACBA hocam en iyi şekilde açıklamıştır. Sorununuzu çözdüldüğüne dair geri dönüş yapabilirsiniz.

Must Leisure

Üye
Üye
13 Şub 2020
181
68
28
Adsense den geçersiz etkinlik ban aldı iseniz, maalesef sonuçlar pek iç açıcı olmuyor,şu an gönderilen itirazlara 48 saat sonra dönülecek dense de 74 gün oldu bana hala geri dönen yok, zaman kaybı yaşamamak adına, başka bir kişi üzerinden bir google hesabı açıp ,o şekilde devam etmenizi önermekten başka bir şey elimizden gelmez. Ben o şekilde devam ediyorum

• Beğen
Tepkiler: sahinselcuk

vvelitkn

Üye
Üye
27 May 2020
2
0
1
ATACBA hocam en iyi şekilde açıklamıştır. Sorununuzu çözdüldüğüne dair geri dönüş yapabilirsiniz.
Adsense den geçersiz etkinlik ban aldı iseniz, maalesef sonuçlar pek iç açıcı olmuyor,şu an gönderilen itirazlara 48 saat sonra dönülecek dense de 74 gün oldu bana hala geri dönen yok, zaman kaybı yaşamamak adına, başka bir kişi üzerinden bir google hesabı açıp ,o şekilde devam etmenizi önermekten başka bir şey elimizden gelmez. Ben o şekilde devam ediyorum

Cevaplarınız için teşekkürler fakat başkası üzerinden açmaya çalıştığımda politika ve başka bir adsense hesabınız var diyerek reddetmekte. Açamıyoruz, açamadık. Başvurduğumuz hesap alakasız tertemiz 3-4 yıldır kullanılan bir hesap.
5369350b-de65-4edd-a7f9-6da73a072679.jpg

Son düzenleme:

Must Leisure

Üye
Üye
13 Şub 2020
181
68
28
Ben başka kişinin adına açtım ,onun adına da adsense oluşturdum, kendi adınıza 2 adsnse
açamazsınız zaten

16 Eyl 2019
17
21
3
Merhaba,

Başka birisinin ya da yakınınız adına adsense hesabı açarken aynı bilgiler yerine farklı bilgiler kullanın (Farklı bir telefon numarası) ile doğrulama yapın.
Önceki kullanmış olduğunuz Wi-fi yerine farklı bir wifi üzerinden bağlanarak yapın. IP adreslerinizin uyuşmaması gerekir. Eğer uyuşursa yeniden ret cevabı alırsınız. Bu aşamalara dikkat ederek yaptığınız taktirde sorun olmaz.

Aynı kişi tarafından 2 tane adsense hesabı açılmasına izin verilmemektedir. Bu hususta bir yakınınız adına açılması daha doğru olacaktır sizin için.

Saygılarımla.

ayhsn

Üye
Üye
11 Mar 2020
68
12
8
hocam banlanan adsensede kı site adresleerı onay alıyor mu bu duruda

Must Leisure

Üye
Üye
13 Şub 2020
181
68
28
Eğer sizin adınıza ise oda onay almaz , başkasına devir etmenizde müsaade etmiyor, komple silip aynı konulardan oluşan bir farklı, çok yakınınıza (ben eşimin adına açtım) kayıtlı olmayan bir google hesabı açın