site performans: tıklama ve sayfa görüntüleme yansımıyor

denizkoc1982

Üye
Üye
16 Ara 2020
2
0
1
Ekran Alıntısı.JPG

sitede reklam kodlarını tamamen kaldırdım ve yeni kodlar ekledim ama şu an tıklama günlük 150-200 iken şu an çok az yansıyor. ayrıca sayfa görüntüleme de çok az gözüküyor. hata nerede olablir?

halil

Üye
Üye
Banlı Üye
1 Ara 2020
180
114
43
Tıklamanın günlük 150-200 olduğunu nereden biliyorsunuz?

denizkoc1982

Üye
Üye
16 Ara 2020
2
0
1
GÜNLÜK TAKİP EDİYORdum. son 1 haftadır azalma oldu sonra bütün reklam kodlarını arşivledim yeni kodları siteye ekledim fakat şu an günlük ziyaretçi sayısı hep aynı seyrediyor fakat adsense hesabıma yansımıyor. bu neden olabilir? tema değiştirmiştim. ayrıca sitenin daha önce aldığım yedeğine dönmüştüm. veritabanı ve public_html klasörleri yedeklerini yüklemiştim dün.

halil

Üye
Üye
Banlı Üye
1 Ara 2020
180
114
43
GÜNLÜK TAKİP EDİYORdum. son 1 haftadır azalma oldu sonra bütün reklam kodlarını arşivledim yeni kodları siteye ekledim fakat şu an günlük ziyaretçi sayısı hep aynı seyrediyor fakat adsense hesabıma yansımıyor. bu neden olabilir? tema değiştirmiştim. ayrıca sitenin daha önce aldığım yedeğine dönmüştüm. veritabanı ve public_html klasörleri yedeklerini yüklemiştim dün.
Anlamadığım şey ziyaretçilerin reklama tıkdığını nasıl biliyorsunuz? Mesela ben sitenize girdim diye reklamlara tıklamak mecburiyetinde değilim, reklam alakamı çekerse, tıklamak istersem tıklarım. Bahsettiğiniz seylerle alakası yok. Doğru ve düzgün bir reklam yerleşimi yaparsanız kafidir.
Tavsiyem reklamlarla çok uğraşmayın. Ben uğraştım. Sonu hazin oldu. Mühim olan site kalitesidir.

Eren "Antares" Akkuş

Google Platin Ürün Uzmanı
Destek Ekibi
21 Nis 2020
328
205
43
Erzurum
erenakkus.com.tr
Merhabalar,
Eğer tıklamayı siz yapmış veya sizin İp adresinizdenbiri yapmışsa ihlal yapmışsınızdır ve şanslısınız ki google görmezden geliyor çünkü bu durumda hesabınız kalıcı banlanabilir lütfen reklamlara bakarken kontrol ederken dikkatli olun tek tıklama bile hesabınızın banlanma sebebidir. Siz yapmamışsanız siteye gelen her kullanıcı reklamı görmez. Her gelen kullanıcıya gösterim yapılmaz bu sebeple de ziyaretçi/gösterim kıyaslaması doğru değildir. Siz takip edin eğer çok fazla ziyaret geliyor ve gösterim gelmiyorsa tekrardan yazmaktan çekinmeyiniz.

Saygılarımla