Neler yeni

AdSense Türkiye Destek Forumu

Aramıza hoş geldiniz. Bize katılarak AdSense hakkında destek isteyebilir ve destek isteyen öbür kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz. Unutmayınız, Google tatlı bi' serüven!

Soru Sorun

Tüm soru ve sorunlarınız için bir konu açın!

Adsense Rehberi

Genel Adsense sorunları ve kullanımı için oluşturduğumuz içerik tablosuna ulaşın.

Reklam Yerleşimi & Optimizasyon

Reklam yerleşimi ve optimizasyonu için bizden ücretli destek alın!

Site yönetiminde önemli güncellemeler

Cihat Özgen

Yönetici
Yönetici
Uzm.Mühendis
Destek Ekibi
Katılım
10 Nis 2018
Mesajlar
565
Tepkime puanı
554
Puanları
280
Konum
Rusya
Web sitesi
www.cihatozgen.net.tr
Kısa bir süre önce, AdSense ile yeni sitelerden para kazanma biçiminizde bazı değişiklikler yaptığımızı duyurmuştuk. Kasım ayından itibaren hesapları otomatik olarak yeni site yönetimi deneyimine geçirmeye başlayacağız. Bu değişiklikleri aşamalı olarak kullanıma sunacağız, dolayısıyla bunları henüz hesabınızda göremeyebilirsiniz.
Neler değişecek?
 • Yeni Siteler sayfası
  Sitelerim
  sayfasını Siteler olarak yeniden adlandırıyor ve daha kolay bulunması için menüde daha yukarı taşıyoruz. Hesabınız taşındığında, para kazandığınız tüm mevcut siteler yeni Siteler sayfanızdaki siteler listesinde otomatik olarak görünmelidir. Bir sitenin taşınmadığını fark ederseniz, bu siteyi kolayca siteler listenize ekleyebilirsiniz.
 • Yeni sitelerden para kazanma
  Yeni bir sitede reklam göstermek için siteyi artık AdSense hesabınıza eklemeniz gerekiyor. Her yeni site, alan adının sahibi olduğunuzu veya içeriğini değiştirebildiğinizi kontrol eden bir doğrulama sürecinden geçer. Bu süreçte, sitenizin AdSense Program politikalarına uygun olup olmadığı da incelenir. Kontroller tamamlandıktan sonra siteniz "Hazır" olarak işaretlenir ve reklam göstermeye başlayabilirsiniz. Site listenizdeki bir sitenin durumunu kontrol etmeyi öğrenin.
 • Önerilen siteler
  Reklam kodunuzun, henüz siteler listenizde olmayan yeni bir sitede yer aldığını algılarsak bu sitenin size ait olup olmadığınızı sorarız. Site size aitse Evet'i tıklayabilirsiniz, bunun üzerine siteyi siteler listenize ekleriz. Algıladığımız yeni bir siteyi eklemeyi öğrenin.
 • Daha basit site yetkilendirme
  Daha önce site yetkilendirme özelliğini kullandıysanız, bu özellik artık varsayılan olarak açıktır. Bu, yalnızca yeni Siteler sayfanızda listelenen sitelerin reklam kodunuzu kullanmasına izin verildiği anlamına gelir. Reklam kodunuzun görüntülendiği bir site, siteler listenizde değilse bu sitede reklam gösterilmez. AdSense’te sitelerinizi yönetme hakkında daha fazla bilgi edinin.
 
Tüm sayfalar yüklendi.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst