Sitemde reklam gösterimleri durdu

Milpet Endüstriyel ve Madeni Yağ Üreticisi

ilze

Üye
Üye
23 Haz 2022
3
1
3
Herkese selamlar,

Setupad.com reklamlarını gösterebilmek amacı ile bana gönderilen
Admanager Çoklu Müşteri Yönetimi (ÇMY) isteğini kabul edip gönderilen ads.txt dosyasını sunucuma yükledikten sonra
reklam gösterimleri durdu

Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

ilze

Üye
Üye
23 Haz 2022
3
1
3
ads.txt dosyasında bana ait pub-id olmaması reklam gösterilmemesine sebep olurmu?
daha önce admanager kullanmıyordum. Adsense ve Admanager aynı aynda kullanılabiliyormu

gugilabla

Gugıl Abla
Destek Ekibi
6 Ağu 2019
80
58
18
Ireland - Dublin
ads.txt dosyasında bana ait pub-id olmaması reklam gösterilmemesine sebep olurmu?
daha önce admanager kullanmıyordum. Adsense ve Admanager aynı aynda kullanılabiliyormu
Selam,

AdSense, hesabınızdan indirebileceğiniz kişiselleştirilmiş bir ads.txt dosyası sağlar. Kişiselleştirilmiş ads.txt dosyasında yayıncı kimliğiniz vardır. ads.txt dosyanızın doğrulanması için yayıncı kimliğinizin doğru şekilde eklenmesi ve doğru biçimde olması gerekir.

ads.txt ile ilgili bu makaleyi incelemenizi öneriyorum.

Bahsettiğiniz reklam aracı firma kuruluşu sadece google adsense reklam ağlarından bir tanesi gibi görünüyor. Bana soracak olursanız yaptığınız işlemleri eski haline geri döndürün. Doğrudan AdSense üzerinden işlem yapmak varken, arada aracı reklam ağı şirketine gerek olmadığını düşünüyorum.

Reklamlarınızın tekrar aktif olması için ads.txt dosyasını size ilettiğim klavuzdaki gibi tekrar düzenlemeniz ve bahse konu aracı reklam ağı şirketini aradan çıkarmanızı tavsiye ediyorum.

Reklam sunma sorun gidericiyi de denemenizde fayda var.

• Beğen
Tepkiler: ilze

ilze

Üye
Üye
23 Haz 2022
3
1
3
Selam,

AdSense, hesabınızdan indirebileceğiniz kişiselleştirilmiş bir ads.txt dosyası sağlar. Kişiselleştirilmiş ads.txt dosyasında yayıncı kimliğiniz vardır. ads.txt dosyanızın doğrulanması için yayıncı kimliğinizin doğru şekilde eklenmesi ve doğru biçimde olması gerekir.

ads.txt ile ilgili bu makaleyi incelemenizi öneriyorum.

Bahsettiğiniz reklam aracı firma kuruluşu sadece google adsense reklam ağlarından bir tanesi gibi görünüyor. Bana soracak olursanız yaptığınız işlemleri eski haline geri döndürün. Doğrudan AdSense üzerinden işlem yapmak varken, arada aracı reklam ağı şirketine gerek olmadığını düşünüyorum.

Reklamlarınızın tekrar aktif olması için ads.txt dosyasını size ilettiğim klavuzdaki gibi tekrar düzenlemeniz ve bahse konu aracı reklam ağı şirketini aradan çıkarmanızı tavsiye ediyorum.

Reklam sunma sorun gidericiyi de denemenizde fayda var.
İlginiz için teşekkür ederim ve dediğiniz gibi adsense devam etmek daha mantıklı
bu arada reklam gösterimleri tekrar aktif oldu

• Sevdim
Tepkiler: gugilabla