Son 1 hafta ve para kazanma olayina yeniden basvuracagim

• Değerli kullanıcımız Ziyaretçi, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına forumumuzdaki kategorileri çeşitlendirdik. Ana sayfadan kategorileri inceleyebilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz kategoriler için sitenin en alt kısmında bulunan iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Feneroin

Üye
Üye
10 Mar 2020
35
9
8
Strasbourg
labikent.com
Merhaba arkadaslar.
Diger konuda daha once yazmistim.
2 kere ret yedim ve 3.kez yeniden basvurumu 29 Ocak'ta yapabilecegim.
Bu defa baskalarindan aldigim videolar ve yaptigim compilation turu videolar yok, hepsini kaldirdim. Dahasi 4000 saat olayini yine yeniden hayli gectim (bunu beklemiyordum).
Simdilik, büyü bozulmasin diye youtube kanal linkimi halka acik olarak vermeyecegim 😆 ama bu islerle ilgilenen bir admin veya mod arkadas 'Bana ozel mesaj atabilirsin' diye, kanalimi incelemesi ve yorumlamasini isteyebilirim, bu defa para kazanmanin acilip acilamayacagina dair. Bence olacak ama yine de bir gorus istiyorum.
Tesekkurler simdiden

feritkaan

Üye
Üye
20 Ocak 2021
7
2
3
Merhabalar Google Support'da Platin Ürün Uzmanıyım. Dilerseniz youtube kanalınızı inceleyebilir ve eksik/hatalarınızı size bildirebilirim.

Feneroin

Üye
Üye
10 Mar 2020
35
9
8
Strasbourg
labikent.com
Buranın GOOGLE İLE BİR İLGİSİ ALAKASI YOK ! Şahsi kişi/kişiler tarafından oluşturulmuştur.
Buradaki insanlar hizmet vermiyor! Halk tabiri ile hâyrına yardım yapıyor. BİLİN İSTERİM.
Iki mesajda kendinizi yalan çikardiniz. Tesekkurler.
Ben de dun katilmis, 2 mesaj yazmis, mod bile olmayan birine ehemmiyet veremem, kusura bakmayin.
Forum gorevlileri (admin, mod) yazsin, sevinirim.

cengizbozkurt

Üye
Üye
28 Ara 2020
3
1
3
Kimseye yalancı diyemezsiniz. Size birşeyi kanıtlamayacağım ama şunu bilin şuanda bana iftira atıyorsunuz. Size yardımcı olmak istedim kanal şifrenizi istemedim kaprislerinizden kurtulun.

• Beğen
Tepkiler: Samet47

Feneroin

Üye
Üye
10 Mar 2020
35
9
8
Strasbourg
labikent.com
Ferit olarak yazip Cengiz olarak kendinizi mi savunuyorsunuz?
Tipki buranin GOOGLE ILE ALAKASI YOK deyip, oncesinde de GOOGLE SUPPORT PLATIN URUN UZMANIYIM...dediginiz gibi.
Siz once bi kendinizi anlayin ki ben anlayayim.
Neyse, sizofrenlige dogru adim atmis bir kisiyle daha fazla yazismak istemiyorum.
Mod ve Admin'lerden biri konuyu kapatirsa iyi olur. Bir daha bakmayacagim cunku actigim konuya.
Cunku bu defa baska bir isimde ayni kisi gelip tartismayi daha ileri goturebilir 😂 hey Allah'im

feritkaan

Üye
Üye
20 Ocak 2021
7
2
3
Tipki buranin GOOGLE ILE ALAKASI YOK deyip, oncesinde de GOOGLE SUPPORT PLATIN URUN UZMANIYIM...dediginiz gibi.
Neyse, sizofrenlige dogru adim atmis bir kisiyle daha fazla yazismak istemiyorum.
Mod ve Admin'lerden biri konuyu kapatirsa iyi olur. Bir daha bakmayacagim cunku actigim konuya.
Cunku bu defa baska bir isimde ayni kisi gelip tartismayi daha ileri goturebilir 😂 hey Allah'im
o hesabın benle alakası yok boş yapıyorsun yapmmaaa :p

Samet47

Üye
Üye
2 Kas 2020
347
58
28
Lütfen sakin olun kimse YouTube kanalınızın şifresini istememiş :)