Tahmini Kazanç 0 TL

• Değerli kullanıcımız Ziyaretçi, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına forumumuzdaki kategorileri çeşitlendirdik. Ana sayfadan kategorileri inceleyebilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz kategoriler için sitenin en alt kısmında bulunan iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

xrandr

Üye
Üye
11 Eki 2021
1
1
1
Merhaba günlük 1500 ziyaretçisi olan bir internet sitem var. Reklamların görünürlüğünü maksimuma çektim. Çoğu alanda reklam gözüküyor. Fakat günlük 1500 kişi girmesine rağmen tahmini Kazanç 0 TL olarak gözüküyor. Bu neden kaynaklanır yardımcı olabilir misiniz?

• Beğen
Tepkiler: gugilabla

ali-ozz

Üye
Üye
6 Eki 2021
7
4
3
www.kriptoborsacim.com
Aslında çok reklam yayınlamak çok kazanç getirmez aksine düşürebilir. O yüzden çok reklam yerine etkilişimin yüksek olduğu yerlerdeki reklamlara önem verin. Ayrıca çok reklam gösterince ve tıklama aldığında kazançlar çok düşük oluyor. Kendi adsense hesabımdan yaptığım ayarlardaki deneyimlerimi sizinle paylaştım. Ayrıca bana da neredeyse 1500 kişi geliyor ve sitemdeki reklam sayıları ana sayfada 2, içerik kısmında 4, tıklama başı ortalama 1 tl alıyorum. Ayrıca google bildiğim kadarıyla anahtar kelime aramalarına göre de ücret belirlediği için ona göre bir algoritması var diye biliyorum öyle okumuştum yani. Anahtar kelime analizini iyi yapmanız gerek.
Merhaba günlük 1500 ziyaretçisi olan bir internet sitem var. Reklamların görünürlüğünü maksimuma çektim. Çoğu alanda reklam gözüküyor. Fakat günlük 1500 kişi girmesine rağmen tahmini Kazanç 0 TL olarak gözüküyor. Bu neden kaynaklanır yardımcı olabilir misiniz?