Tekrar Kullanılan İçerik Çözümü

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
16 Eyl 2019
510
307
63
hocam bu dediğini açar mısın biraz
En-boy orani degisimi ya da videoyu 0,0001 kaydirma gibi video editlemeleri hem göze çarpaz hem algoritma yakalamaz.Ama sizin aldığınız hata tekrar kullanilan icerik sadece ayni icerigi tekrar yukleme,baska kanalin videolarini kullanma anlamina gelmiyor,reklam verenlere uygun icerik yayinlamadiginizda da bu hatayi alirsiniz. Ornek olarak Sadece resimlerle hazirlanmis videolar

15 Eyl 2019
17
21
3
@Atacba Şöyle bir şey ile karşılaşıyorum bazı kanallarda
10 dakikalık bir video özgün kendi sesiyle yapıyor her şey normal son kısma "Hatırlatma" şeklinde yazılı görsel ekliyorlar. Örneğin, şunu şunu yapın diye sonrasında videoyu bitiriyorlar. Bundan bir problem oluyor mu genel olarak

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
16 Eyl 2019
510
307
63
@Atacba Şöyle bir şey ile karşılaşıyorum bazı kanallarda
10 dakikalık bir video özgün kendi sesiyle yapıyor her şey normal son kısma "Hatırlatma" şeklinde yazılı görsel ekliyorlar. Örneğin, şunu şunu yapın diye sonrasında videoyu bitiriyorlar. Bundan bir problem oluyor mu genel olarak
Özgün kendi video yapiyorsa bir sorun Oluşmaz sonuna yazili görsel koymasi.

sahinselcuk

Üye
Üye
16 May 2020
21
9
3
@Atacba, Hocam peki Video özgün ama ses yok görüntü var ve bu görüntüde telifsiz müzik çalıyor. Ama özgün yani bir eğitim videosu düşünün nasıl yapıldığını gösteriyor gibisinden en basit örnek olarak bu geldi aklıma bunlar için bir sorun olur mu. Konuşmak gerekiyor mu.

Mesela. photoshop videoları

olmadı1daha!

Üye
Üye
17 May 2020
7
0
1
@Atacba, Hocam peki Video özgün ama ses yok görüntü var ve bu görüntüde telifsiz müzik çalıyor. Ama özgün yani bir eğitim videosu düşünün nasıl yapıldığını gösteriyor gibisinden en basit örnek olarak bu geldi aklıma bunlar için bir sorun olur mu. Konuşmak gerekiyor mu.

video tamamen sana aitse ve daha önce hiç bir youtube kanalında yayınlamadıysan bir sorun olmayacaktır dostum

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
16 Eyl 2019
510
307
63

Görüntü olarak katilmak en iyisi,dediginiz sekilde evet sorun olur photosop videosu tarzinda,ya da bazi kanallar var görmüşşünüzdur hazir logo template şeklinde yapiyorlar onay alamiyor bir çoğu.Bu tarz bir egitim cekecekseniz en azindan sesli katilim yapin,kesin onay almak icinse sag alta daire icine kendinizide cekin koyun.

• Beğen
Tepkiler: sahinselcuk

olmadı1daha!

Üye
Üye
17 May 2020
7
0
1
Görüntü olarak katilmak en iyisi,dediginiz sekilde evet sorun olur photosop videosu tarzinda,ya da bazi kanallar var görmüşşünüzdur hazir logo template şeklinde yapiyorlar onay alamiyor bir çoğu.Bu tarz bir egitim cekecekseniz en azindan sesli katilim yapin,kesin onay almak icinse sag alta daire icine kendinizide cekin koyun.
@Atacba hocam özele bakma şansın var mı? benim için önemli 1-2 soru sordum da.. 2 dakikanı rica ediyorum

bybilisim1

Üye
Üye
6 Nis 2019
53
18
8

Merhaba, konu başlığıma cevap verme şansınız mümkün müdür? Umarım buradan size iletmem sorun teşkil etmiyordur, ediyorsa eğer silebilirim.

sahinselcuk

Üye
Üye
16 May 2020
21
9
3
@Atacba, Hocam kendimizi çekip koymadan sadece sesin olmasıyla onay alabiliyoruz diye biliyorum. Öyle olan kanallar da biliyorum.

Şöyle olur mu peki bir kaç video sesimizle kayıt alıp özgün video yapıyoruz, bir kaç videoda ise hem sesimizle hemde kendimizi çekip atarak özgün video yapıyoruz. Böyle olur mu acaba? Hocam

Dediğiniz gibi sadece video kaydı görüntüsü olması "sesin olmaması" özgün olup olmadığı tartışılır bunu ayırt etmek için sesimiz ya da kendimizin olması gerekiyor.