Tekrar Kullanılan İçerik Çözümü

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
16 Eyl 2019
510
307
63
@Atacba, Hocam kendimizi çekip koymadan sadece sesin olmasıyla onay alabiliyoruz diye biliyorum. Öyle olan kanallar da biliyorum.

Şöyle olur mu peki bir kaç video sesimizle kayıt alıp özgün video yapıyoruz, bir kaç videoda ise hem sesimizle hemde kendimizi çekip atarak özgün video yapıyoruz. Böyle olur mu acaba? Hocam

Dediğiniz gibi sadece video kaydı görüntüsü olması "sesin olmaması" özgün olup olmadığı tartışılır bunu ayırt etmek için sesimiz ya da kendimizin olması gerekiyor.
Bilgisayar kaydi (photoshop, AutoCAD program anlatimlari ) sadece ses ile alamayanlar var

barisdogan

Üye
Üye
3 Tem 2020
4
0
1
Youtube politikalari özgün içerikler istiyor, başka kanallardan toplanan iceriklerle onay alamassiniz,2020 ile birlikte derleme videolarla da para kazanma kapatildi.
öyle diyorsunuz ama rakimin olan yüzlerce kanalda para kazanma aktif yıllardır. milyon izlenmelide var binler izlenende.a dam kurgu bile yapmadan dogrudan videoyu atiyor ama hala reklamları açık. ben kurgu yapıyorum yorum katiyorum telifsiz müzik kullanıyorum. bana verdiği uyarı tekrarlanan içerik. gerçekten youtube taraf tutmuyor evet. küfür yasak demesine ragmen , youtube türk kanallarinda sigara içen gırla küfür eden ama milyon izlenen kanalları nedense ellemiyor

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
16 Eyl 2019
510
307
63
öyle diyorsunuz ama rakimin olan yüzlerce kanalda para kazanma aktif yıllardır. milyon izlenmelide var binler izlenende.a dam kurgu bile yapmadan dogrudan videoyu atiyor ama hala reklamları açık. ben kurgu yapıyorum yorum katiyorum telifsiz müzik kullanıyorum. bana verdiği uyarı tekrarlanan içerik. gerçekten youtube taraf tutmuyor evet. küfür yasak demesine ragmen , youtube türk kanallarinda sigara içen gırla küfür eden ama milyon izlenen kanalları nedense ellemiyor
Selam
Youtube politikalari konusunda sizi bilgilendirdim emekleriniz zayi olmasin diye,evet açılanlar var daha sonra kapatilanlar da var,youtube uzun bir süreçtir bu süreçte uzun emek verdikten sonra emekleriniz zayi olmamasi adina size politikalari bildirdim,karari siz değerli içerik üreticisi verecektir bol kazançlar dilerim

sezgincavdar

Üye
Üye
22 Ocak 2021
1
0
1
Merhaba arkadaşlar dün kanalımın para kazanma özelliği devre dışı oldu tekrar kullanılan içerik nedeniyle artık para kazanmaya uygun değil diye bir mail aldım videolarımın hepsini devre dışı bıraktım youtube da araştırdım hiç birisi başka kanalda çıkmıyor ben bu videoları nasıl bulacağımı bilmiyorum 270 tane videom var hangi videodan kanalım etkileniyor bilmiyorum videoların hepsi kendi içeriklerim 2009 yılında youtube kanalıma yükledim 2018 yılında hepsini sildim 2020 yılında tekrar yükledim para kazanma özelliğim açıktı ama 21.01.2021 perşembe günü para kazanmam kapatıldı benim videolarımı başkaları daha önceden kopyalamış paylaşmış fakat ben o videoları bulamıyorum başka başlıklarla paylaştıklarını düşünüyorum ne yapmam gerekiyor lütfen bana yardım edin