Neler yeni

AdSense Türkiye Destek Forumu

Aramıza hoş geldiniz. Bize katılarak AdSense hakkında destek isteyebilir ve destek isteyen öbür kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz. Unutmayınız, Google tatlı bi' serüven!

Soru Sorun

Tüm soru ve sorunlarınız için bir konu açın!

Adsense Rehberi

Genel Adsense sorunları ve kullanımı için oluşturduğumuz içerik tablosuna ulaşın.

Reklam Yerleşimi & Optimizasyon

Reklam yerleşimi ve optimizasyonu için bizden ücretli destek alın!

Toplam Kazanç 0

mrblack

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar. Youtube kanal analizinde gelirler gözüküyor günlük düzenli olarak bir gelir akışı var. Lakin adsense e girdiğim zaman 0 0 0 hep sıfır...
Kazançlarımı iptal mi ediyorlar anlamadım bu olay nedir. Boşuna mı reklam gösteriyorum anlayamadım. Bilen varsa aydınlatabilir mi?

mrblack

Üye
Üye
Problem vardir kardes duzeltilir o oluyor arada boyle sorunlar
Kanal analizinde ekim ayında gelir gözüküyor adsense de bu ayın geliri 0 diyor . Sözde ayın 21-26 sı ödemeler oluyormuş güncelleniyormuş diyorlar. Demekki benim geliri silmiş bunlar. Böyle olcaksa ben millete boşuna reklam izletmem.

fahrisancakli

Üye
Üye
Ekim ayı boyunca işlenen tahmini kazançlar, 1 Kasım’da kesinleşecek ve adsense hesabınıza yansıyacaktır. (Geçersiz etkinlikler düşüldükten sonra.)

Kesinleşen kazancınız ödeme eşiğinizi geçtiyse 21-26’sı arasında ödemeniz gönderilecektir.

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Hesabın yeni onaylandiysa oluyor kardeşim o,youtube icin hiç yansimadigini söyleyenlerde var,eger geçersiz tiklama gibi durumlar söz konusu değilse youtube da yazan tahmini kazanç adsense hesap kesiminden sonra yansir

mrblack

Üye
Üye
Ekim ayı boyunca işlenen tahmini kazançlar, 1 Kasım’da kesinleşecek ve adsense hesabınıza yansıyacaktır. (Geçersiz etkinlikler düşüldükten sonra.)

Kesinleşen kazancınız ödeme eşiğinizi geçtiyse 21-26’sı arasında ödemeniz gönderilecektir.
Bilgi için teşekkür ederim kardeşim.

mrblack

Üye
Üye
Hesabın yeni onaylandiysa oluyor kardeşim o,youtube icin hiç yansimadigini söyleyenlerde var,eger geçersiz tiklama gibi durumlar söz konusu değilse youtube da yazan tahmini kazanç adsense hesap kesiminden sonra yansir
yt.png
Yok onaylatalı 2 seneyi geçmiştir.Şuan durum bu kardeşim.Fahri beyin söylediğine göre 1 Kasımda adsense'e yansıyacakmış.Bakalım nolcak.

mrblack

Üye
Üye

Bir sorum daha olcak. tahmini gelirde dolar olarak gösteriyor.Geliri tl ye çevirerek mi yolluyorlar.Yoksa ordaki dolar simgesi sembolikmi?

DoğukanDemir

Google Silver Product Experts
Destek Ekibi
Web sitesi
twitter.com
Merhaba,

Web Site kazançları her ayın 3'ün de YouTube kazançları her ayın 10-15'i arası kesinleşir.

Saygılarımla,
Doğukan

Tüm sayfalar yüklendi.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8